Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Elmondjam...

Mit csináljak? Elmondjam anyának? Kezdek beleszeretni valakibe, akit anya utál

Figyelt kérdés

A srác és én totál különbözőek vagyunk.Az évfolyamtársam már másfél éve, de először pár hónapja beszéltünk.Ő a "Mr Népszerű" gazdag srác, én meg jóban vagyok pár ismerősével, de amúgy nem ismertem.

De egy bulin elkezdtünk dumálni, mert valami csaj elől menekült, én meg nem akartam bulizni, ezért egész éjszaka egy padon beszélgettünk.

Tudtam, hogy milyen, ezért nem akartam túl közeli kapcsolatba kerülni vele.De ez nem sikerült.


Viszont a nagybátyám rendőr és elég jól ismeri a srácot.Arról is van néhány pletyka, hogy az apjának honnan van annyi pénze (nagyon gazdagok) és tudom, hogy anya nem kedveli a fiút, sőt.

Viszont tegnap náluk voltam ebéden és vett nekem egy elég drága ajándékot.Nem tudom, hogy használjam-e anya előtt, vagy hogy beszéljek-e róla neki a srácról.

Nem akarom, hogy megint veszekedjünk, vagy hogy ne engedjen sehová.De félek, hogy így lebukok egyszer.


2013. dec. 27. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Ne használd anyud előtt, de egy ilyen csávót nehogy elszalassz, megfogtad az Isten lábát, tündérem!
2013. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Most még azt mondod tetszik, vett ajándékot, de ezen kivűl semmi, nem vagytok együtt és fölösleges elmondanod anyukádnak, mert semmi közötök egymáshoz a fiúval..

Majd akkor mond el anyukádnak, amikor már tényleg kimondtátok a fiúval, hogy együtt vagytok..

2013. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, ha a személyiségéért tetszik a fiú, akkor mi a baj vele? Attól, hogy a szülei esetleg illegálisan jutottak a pénzükhöz, még nem feltétlen egy szemét bűnöző jellem a gyerek is. Senkit nem szabadna ez alapján megítélni.


Azt megérteném, ha pl. sok ügye volt (lányok), netán drogozik vagy balhézik, hogy tartasz tőle, de ha ilyesmiről nincs szó, akkor feleslegesen aggódsz.

2013. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 1

Jó, csak az a baj, hogy a szülinapom januárban lesz és valószínű, hogy egy olyan dolgot vett, amiről muszáj lesz tudnia anyának...


# 2

Te alapjáraton vagy ekkora bunkó, vagy esetleg elfelejtetted bevenni a gyógyszeredet? :)


# 3

Hát, azért nem "semmi", mert néha nála alszom, sokat vagyunk együtt, csak éppen nem vagyunk egy pár.


# 4

Elég sok lánnyal volt már dolga, kavart az egyik tanárnővel is a suliból még nyáron, de eddig csak egy komolyabbnak mondható kapcsolata volt.

Néha füvezik, meg elég sokat cigizik.Régen hétvégente nagyon sokat ivott, de már inkább visszafogja magát, mert szerinte vigyáznia kell rám.

Szóval nem egy szent, az tuti...

2013. dec. 27. 13:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Elég sok lánnyal volt már dolga, kavart az egyik tanárnővel is a suliból még nyáron, de eddig csak egy komolyabbnak mondható kapcsolata volt. "

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ekkora hülyeségeket komolyan beveszel? Szerinted milyen tanárnő áll szóba egy 16-18 éves kis taknyossal?

2013. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 6

A saját szememmel láttam.Szóval igen, elhiszem.

Nem 50 éves, szigorú, "mindenkit utálok" típus.Még tavaly szeptemberbe kezdett el tanítani és gyakran találkoztunk mi is vele és a barátaival.Szóval ez annyira nem lehetetlen.

2013. dec. 27. 14:04
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezt igy kell megkérdezni idegenektől akkor hagyd, semmi értelme.
2013. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Néha nála alszol, de nem vagy a barátnője. Vett neked egy méregdrága ajándékot, erre te az ágyába ugrasz. Gratulálok, jó úton haladsz, a k.vája vagy. Ha megun, eldob, mint egy darab papírt. Amúgy hány éves vagy? Mit mondasz anyukádnak, hogy hol töltöd az éjszakát?
2013. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

# 7

Mert hogy kérdezzem meg?Ez az oldal nem erre való?


# 8

Dehogy vagyok a k...ja.Nem feküdtem még le vele és nem ezért kaptam az ajándékot.

16 vagyok.Anya úgy tudja ilyen alkalmakkor, hogy egy barátnőmnél alszom, vagy a nagynénémnél.De párszor már ő is aludt itt, mert az emeleti erkélyünkről megy egy lépcső a ház mellett és ott nem tűnik fel senkinek, ha feljön valaki.

2013. dec. 27. 14:34
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Még ne mond el..szeresd :D

Az Anyák néha nagyon írígyek ám

2013. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!