Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom kiszívta a nyakamat...

A barátom kiszívta a nyakamat és anya ezt mondta. Most ezzel mit akar elérni?

Figyelt kérdés

Próbáltam eltakarni, nem sikerült.Anya kiakadt, hogy mégis mi az és hogy ezek után nem mehetek sehova és a barátom sem jöhet hozzánk(ide amúgy se jövünk szinte soha).

De ezzel mi akar elérni?

Mert azt ő sem gondolhatja komolyan, hogy nem fogunk találkozni amiatt, mert a barátom kiszívta a nyakamat.


Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen?



2013. dec. 28. 13:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2013. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
16 leszek januárban.
2013. dec. 28. 13:18
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Valaki magyarázza már el nekem mi akkora bűn egy kiszívott nyakban?
2013. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
Nekem azt mondja meg valaki, hogy egy 15 éves lánynak minek fiú? Jó együtt jártok meg minden, de olyan szinten, hogy csókolóztok, meg kiszívja a nyakad? Ha idősebb lennél azt mondanám, hogy OK, de a korod miatt anyukád pártján állok. Ráadásul hány éves a "fiúd" ? Ez is fontos tényező. Csak aggódik, mint minden rendes szülő.
2013. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
66%

Kérdezd meg anyukádat, hogy mi a baja a kiszívott nyakkal és kérd meg, hogy érveljen amellett, hogy miért nem mehetsz sehova.

Nem lesz egy normális érve sem..

2013. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

13:31

Gondoltam, hogy lesz ilyen válasz...

Amiért fiatal vagyok, ne legyen senkim, üljek itthon a négy fal között?

Nem a csókolózás szintjén állunk, azon már elég régen túlléptünk.Nem pár napos kapcsolat, majdnem egy éve együtt vagyunk.

Mert milyen szinten kéne együtt járnunk? :)

A facebookoson, hogy kint legyen, hogy kapcsolatban, de élőben még nem láttuk egymást?Vagy hogy? Ezt nem annyira értem...

Ő 17 éves.

2013. dec. 28. 13:37
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Ha anyukád engedte a barátot, akkor nem értem, mi a baja a kiszívott nyakkal. Ilyen korban megesik. Számolni lehetett ezzel, mivel van barátod, szóval kicsit túlzásnak érzem a dolgot. Ha lecsavart volna egy pofont neked a barátod, még érteném anyukádat, de így nem.
2013. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
Én vagyok a 13:31-es. Ha nem a csókolózás szintjén álltok, akkor hol? Talán sexeltek? Pont ez a baj. Amikor én voltam ilyen idős az volt az együttjárás azt jelentette, hogy elmentünk fagyizni egyet vagy sétálni. Amikor hazamentünk megöleltük egymást és kész. A csók meg a "több" az már csak komoly kapcsolatban volt. És az nem 15 évesen volt ( ráadásul 15 évesen már 1 éves kapcsolat... ). 14 évesen inkább hagyjuk.
2013. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Én sem értem minek egy 14-15 évesnek fiú, főleg minek ennyi idősen szexelni, de ha megengedi az anyja, hogy barátja legyen, akkor miért egy nyakkiszíváson hisztizik?
2013. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Nincs baj azzal ha kiszívta a nyakad, de nevetséges. A gyerekek szoktak ezzel játszani, hogy kiszívják egymás nyakát, mert az milyen menő már, húú mindenki látja. Ha elég nagylány vagy már ahhoz, hogy szexelgess, akkor legalább ezeket a gyerekes szokásokat vetkőzzétek már le légyszíves. Egy normális pár figyel arra, hogy nem kerüljön senki kellemetlen helyzetbe.
2013. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!