Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja az anyám ezt?

Miért csinálja az anyám ezt?

Figyelt kérdés

Állandóan azt mondj nagyon hipochonder vagyok, az is vagyok mondjuk nem annyira, és mostanában tényleg úgy érzem, valami gondja van a szívemnek. Ma is kétszer beszúrt ott valami, mégha csak egy pillanatra is, de kellemetlen érzés volt.

Meg fülzúgásom is van időnként, valaki szerint az meg lehet a szívritmuszavar tünete. De mindezek ellenére az anyám határozottan állítja, hogy nekem aztán semmi bajom nincs, és alig bírom rávenni, hogy vigyen el orvoshoz.

Én meg már egyre jobban aggódok, hogy valami komolyabb baja lesz egyszer csak a szívemnek, a semmiért csak nem szúrna be.

Miért nem fogja fel az anyám, hogy félek a szívem miatt, orvoshoz akarok menni minél előbb?

16/F


2013. dec. 28. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
*mondja
2013. dec. 28. 20:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le anyukáddal megbeszélni, hogy szeretnél elmenni egy teljes kivizsgálásra és utána, ha minden rendben van, megpróbálod magadat agyilag összeszedni. Ha mégis lenne valami baj, akkor pedig irány a megfelelő szakorvos.

Ha anyukád erre sem hajlandó akkor szünet után felkeresheted az iskolaorvost (ha van nálatok) vagy elmehetsz egyedül is a háziorvosodhoz és megbeszélheted vele a félelmeidet.

Valóban nem egészséges, ha az ember minden nap azon agyal, hogy mi baja lehet, de az sem ha utána kivizsgálás és megnyugvás hiányában még tüneteket is produkál a szevezete.

Amúgy voltál mostanában orvosnál (vérvétel, betegség stb.), esetleg említettél neki valamit?

2013. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen miért kéne hogy anyukád vigyen orvoshoz? nagyfiú vagy már... ha ennyire félsz, menj el egyedül... ő majd ha úgy látja beutal több kivizsgálásra... de szerintem sincs semmi gond :) néha szúr az ember szíve... és fülzúgása is van...
2013. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, gondolom nem mozgáskorlátozott és rendelkezel bérlettel vagy párszáz forinttal amiből buszjegyet tudsz venni.

Felülsz arra a járatra amelyik a háziorvosod irányába halad, (és előzetes egyeztetés után) besétálsz a rendelőbe.


Amúgy a szívszúrás előforduló jelenség.

2013. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves gyerekek, kamaszok, fiatalok!


Ne ide írjátok ki a kérdéseiteket a szüleitekkel kapcsolatban, menjetek az Emberi tulajdonságok kategóriába! Jobban jártok!


További szép napot, csumi :D

2013. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért vigyen el orvoshoz?

Elég nagy vagy már, menj el egyedül.

Valószínűleg hirtelen nőttél.

A szív tájéki szúrkálás amiatt is lehet.

De a vérszegénység, vashiány is okozhatja.


Mozogj sokat, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt.

Ne töltsd az időt a gép mellett.

2013. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!