Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért van az, hogy az anyám...

Mért van az, hogy az anyám állandóan ordít?!

Figyelt kérdés

Van egy kistestvérem, ő 3 éves, és rengeteget foglalkozik vele, engem meg elhanyagol...naa és most jön az "ordítós" rész...ha pl kint hagyom az ágyamon valami cuccom, akkor öcsém széttépi, és én leszek leszidva mert "mért nem tettem el"...szerintetek igaza van??

Másik eset: apám iszákos, sokat iszik eléggé sajnos,és anyám rajtam tölti ki a mérgét, helyes ez így?! Szerintetek okkal vagyok felháborodva a viselkedésén?


2013. dec. 28. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen anyám ugyanezek miatt az okok miatt is sajnos igen, te vagy a feszültséglevezető. Én nagyon eltávolodtam tőle emiatt.
2013. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 II.Dartheon ***** válasza:

hány éves vagy, el tudsz költözni onnan?

eléggé gáz egy helyzet ami nálatok van... sajnálom...

2013. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

14/L ... szoval nem megoldható, hogy elköltözzek...a 18 éves bátyám már megtehette, jol is tete!! Meglátogat mnket mindig, de nem költözne haza, mivel 1: a barátnjénél van, ott meg jol érzi magát 2: nem szereti hallani a sok veszekedést...

Anyura visszatérve...rengetegszer agresszív! És nagyon durva dolgokat szokott a fejemhez vágni..pl: Nem kellett volna megszülnöm téged, nem érsz te semmit!-.- meg ilyenek..:( nagyon bánt,a saját anyámra nemtudok számítani...://

2013. dec. 28. 17:19
 4/12 II.Dartheon ***** válasza:

húúú.. nagyon durva :(

és más olyan rokonod, akihez tudnál menni esetleg?

vagy bátyádhoz?

2013. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Áá bátyámhoz meg nem megyek..:/ csak zavarnék szerintem. Meg milyen az már, hogy 14 évesen elköltözök... jóó lenne okom rá de akkoris...inkább kussolok, hallgatom az egésznapos ordibálást, am máshoz meg nemtudok menni../
2013. dec. 28. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem helyes,hogy így beszél veled!Soha nem értettem az ilyen szülőket akik képesek így bánni,és viselkedni a gyermekükkel. Édesanyád majd megnézheti magát ha később felnőtt korodban elköltözöl,és felé sem nézel. Mert én azt hiszem ezt tenném a helyedben,mondván mindenki annyit várjon amennyit ő maga is adott.

Sajnos most még valóban elég fiatal vagy,és nem tudsz elköltözni,de annyit megtehetsz,hogy elkezdesz gyűjtögetni,hogy amint lehetőséged van rá minél hamarabb,és minél gyorsabban el tudj költözni.

2013. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!! 6-os, nekem ez eddig eszembe se jutott, h pénzt gyűjtsek, megfogadom tanácsod!:) köszönöm
2013. dec. 28. 19:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval a család összes gödja anyád vállád van, és te fel vagy háborodva, amiért ingerült. Nem is értem miért nem az alkoholista apádra haragszol, aki elsősorban felelős a helyzetért, mert anyád támasza kéne, hogy legyen, ehelyett csak tönkreteszi. Te meg, ha már a helyzet ilyen nálatok, inkább segíts anyukádnak, ne még rátegyél egy lapáttal a kamaszos hisztiddel. Ha felfognád, hogy mivel jár anyukád számára idegileg, lelkileg egy ilyen család összetartása, nem csodálkoznál, hogy kivan és kiabál. Elhiszem, hogy nem érted és rosszul esik, de próbáld kicsit az ő szemszögéből nézni az életeteket, és ne idegesítsd még te is a tinihisztivel. Az meg, hogy itt a korodbeliek egyetértenek veled, inkább egy vicc, mint a valóság.

Amúgy tényleg, meséld már el, hogy miért nem apádra haragszol? Miért az van, hogy egy anya nem lehet ilyen? Miért nem a piás apádad hibáztatod a kialakult helyzetért? Vagy egy apuka lehet alkoholista, csak anyuka nem lehet emiatt ingerült?

2013. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szóval a család összes gondja anyád vállád van, és te fel vagy háborodva, amiért ingerült. Nem is értem miért nem az alkoholista apádra haragszol, aki elsősorban felelős a helyzetért, mert anyád támasza kéne, hogy legyen, ehelyett csak tönkreteszi. Te meg, ha már a helyzet ilyen nálatok, inkább segíts anyukádnak, ne még rátegyél egy lapáttal a kamaszos hisztiddel. Ha felfognád, hogy mivel jár anyukád számára idegileg, lelkileg egy ilyen család összetartása, nem csodálkoznál, hogy kivan és kiabál. Elhiszem, hogy nem érted és rosszul esik, de próbáld kicsit az ő szemszögéből nézni az életeteket, és ne idegesítsd még te is a tinihisztivel. Az meg, hogy itt a korodbeliek egyetértenek veled, inkább egy vicc, mint a valóság.

Amúgy tényleg, meséld már el, hogy miért nem apádra haragszol? Miért az van, hogy egy anya nem lehet ilyen? Miért nem a piás apádad hibáztatod a kialakult helyzetért? Vagy egy apuka lehet alkoholista, csak anyuka nem lehet emiatt ingerült?

2013. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ÆËŒ3tß
2013. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!