Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! 16 éves /tini/ lányoto...

Szülők! 16 éves /tini/ lányotok hol tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert engem a szüleim nem engednek sehová, azt mondják, h akkor mehetek ha betöltöm a 18-at.:S Más szülő is ilyen vagy csak az enyémek?

16/L


2013. dec. 31. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan nem vagyok szülő, hanem 16 éves lány, és én házibuliba megyek, kb 50-en leszünk. Mondjuk nem szeretem az ilyen nagy bulikat de ez most így sikerült, csak ilyen helyre volt meghívásom, vagy szórakozóhelyre ahol rengetegen vannak, én meg utálom a tömeget.
2013. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindegy, hogy hova mégy.

Annak idején 16 évesen mentem először szilveszterezni. Egy kicsi házibuliba az akkor már nagykorú barátommal és a barátnőimmel (mindannyiukat ismerték a szüleim), a buli egy sarokkal odébb volt.


Ha akkor szórakozóhelyen vagy az utcán akartam volna bulizni, fix hogy nem engednek el és én se engedném el a lányom.

2013. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
A húgom 15, ő is házibuliba megy. De én nem engedtem volna el...
2013. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Én a lány vagyok, de nem megyek sehová. Pedig elengednének, de nekem valahogy jobb itthon a családdal lenni.
2013. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Miért is kell lepontozni?
2013. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Én 14 éves korom óta minden szilvesztert szórakozóhelyen töltök, de hozzáteszem, hogy mindig volt megbízható, felelősségteljes barátom és baráti köröm, akik vigyáztak rám.Most a férjemmel megyünk házibuliba. 24/N
2013. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Most 21 vagyok. 16 évesen házibuliban voltam, ahol kb. 10-en voltunk, egy jól összeszokott baráti társaság, bár nálam inkább idősebbek, 20-22 körüliek. A szüleim mindenkit ismertek a társaságból, azt is, akinek a nyaralójában voltunk, és nagyon csípték őket, így egyértelmű volt, hogy elengednek, egy percig sem haboztak, pláne, hogy már előtte is voltunk így együtt sokszor, pl. nyáron, hiszen vízparton van. Ilyen körülmények között én is elengedném a gyerekem, szórakozóhelyre viszont már nem szívesen, ahhogy én sem jártam szinte soha, hisz láttam, mi folyik ott.
2013. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

21 éves vagyok! kb 2-3 éve nem vágyok ilyenkor sehová! Elvagyok a családdal.Előtte persze én is vágytam, és engem nem engedtek akkor nagyon pipa voltam.

Mikor elmentem jó volt szép volt de annyi! :)

2013. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is ezt mondogatták mindenre a szüleim, a hajfestésre is. Ehhez képest 14 évesen már magamnak festettem a hajam, 16 évesen pedig a barátnőimmel töltöttem a szilvesztert és nagyon jó buli volt az.:) Egyszerűen csak fogd magad és menj, különben életed végéig dirigálni fognak neked.
2013. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Én 15-16 évesen az utcán töltöttem a szilvesztert Budapesten, az akkori barátommal. Sétálgattunk, ittunk, néztük a tűzijátékokat, voltak szabadtéri kis koncertek..


Bár így utólag belegondolva elég veszélyes helyzetekbe is kerülhettünk volna. De apukám a belvárosban dolgozott akkor is, így bármikor bárhová értünk tudott volna jönni.


19/L

2013. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!