Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek? Tovabb lent

Figyelt kérdés
Van egy srac aki 2eve tobbszor beprobalkozott de8ev van koztunk en marciusba toltom a 16.ot.tudom h mennyi van koztunk tisztaba vagypk vele..ha megis megint beprobalkozna es most hagynam is magam akkor h mondham el itthon hisz megis csak idosebb tolem.?!

2014. jan. 1. 14:33
 1/5 anonim válasza:
Nálam is ez van, csak nálam még durvább korkülöbség én 16 ő 27. Nekem máig nem fogadtàk el a szüleim. De csak azt hiszik,hogy nagyon jó barátok vagyunk. Egy ideig nem akarom elmondani..
2014. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,próbáld meg vele.. Nem vészes a korkülönbség.. Én 23 vagyok,a parom pedig nem 8évvel idősebb,hanem jóval több :) Én is kicsit bátortalan voltam,h hogy is mondjam el a szüleimnek.. Előtte azért biztosra mentem,hogy komolyak-e a szándékai,találkozgattunk párszor,majd mikor biztos voltam benne,elmondtam,hogy hogyalakult ki az egész,nem csak a "fiatalság"-om kell neki. Legtöbb szülőnek ugye ez jut rögtön eszébe.
2014. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia !

Én 14 éves vagyok a párom 17-18 eves lány és nem nehéz elmondani bar ez attol is függ milyen megértok a szuleid ha tetszik es esetlek tobbet erzel iranta mondd el riszta lelki ismerettel ...es a kora ne erdekeljen nem az a lényeg hány évet élt hanem h milyen ebberré vált aez idô alatt! :)

2014. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te érzed milyen a kapcsolatod a szüleiddel - bár szerintem sem oké, hogy 16 sem vagy, de egy ennyivel idősebb sráccal kavarsz.


Konkrétan ha az én lányom lennél, akkor felajánlanám a fiúgyereknek, hogy eltöröm mindkét lábát ha nem próbálkozik inkább a saját korosztályában.


"De csak azt hiszik,hogy nagyon jó barátok vagyunk" - ne nézd ennyire naivnak őket, tudják hogy egy huszonéves srác nem keresné sokáig a társaságodat szex nélkül...

2014. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ismeritek ot.es a helyzetett se teljesen.2eve szerelmes velem sms el kelek sms el fekszek vsgy hivassal.ha talalkozunk nagyon aranyos velem es amint tudom tesojatol szerelmes belem bar ezt o is mondts mar.
2014. jan. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!