Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy dúsgazdag, elismert...

Egy dúsgazdag, elismert családban; hogy fogadhatják gyermekük homoszexualitását?

Figyelt kérdés

Sajnos kétségbe vagyok esve mert tény, van amikor idejük sincs úgy rád stb. S tény és való, itt minden TV sorozat arról szól, hogy bármi van, nem olyan a szülő-gyermek kapcsolat mint átlagos családoknál.

Nem vagyok szappanopera rajongó, de pl. a Smalleville sorozatban is.. a Lex-Lionel kapcsolat nem volt fényes.. hiába volt Lex heteroszexuális, nem volt kellemes a mentalitása emiatt nem volt olyan jó a viszonya a rokonaival.

Meleg vagyok, mondhatni teljesen átlagos családból származok. Van több ilyen meleg ismerősöm, akik azzal jönnek;

"ezt te nem értheted" stb..

S ez alapján próbáltam most ilyen TV sorozatokra asszociálni.

Őszintén remélem, hogy megszólalnak a témában érintettek, s olyan szülők/házaspárok is akik hasonlóan 'elit' család, s próbálnak most minket megnyugtatni, hogy ez emberfüggő.. az, hogy a csapból is az folyik hogy ilyen elismert gazdag családoknál teljesen más,viharos(abb) bármivel kapcsolatban a szülő-gyermek-család viszonya csak egy hülye beidegződés amit a média hitet el velünk...



2014. jan. 2. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak egy élettelen troll aki minden kérdés alatt mocskolódik, és ezért van ennyire leszavazva.
2014. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a te életed nem kiegyensúlyozott, súlyos lelki problémáid vannak.. de egy pszichológus tudna segíteni, ne félj megkeresni egyet az látens érzéseiddel..
2014. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!