Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nem jött össze az élet...

Akinek nem jött össze az élet 28-33 éves koráig lehet még később köztiszteletben álló elismert ember?

Figyelt kérdés
magyarul viheti még valamire? (és mondjuk a 0ról mert egy érettségi manapság nem sok..)
2012. szept. 16. 01:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Persze, bármikor lehet változtatni az életén. Az, hogy elismerjenek, már nehezebb, ahhoz elég színészkedni...

Mit szeretnél?

2012. szept. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Festőművészként mindenképpen csak utána "jön be az élet".:))
2012. szept. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Ha esetleg egy példát tudna mondani valaki. Nem festőre, valami másra. Pl zongoraművész, vagy ilyesmi, amihez egy komolyabb gyakorlat kell :D
2012. szept. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%
ja bocsi, h nem a kérdésre válaszoltam, csak én is kíváncsi vagyok, h mit írnak rá.
2012. szept. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Tehát szerinted a festőművészkedéshez nem kell komolyabb tanulmány...Gratula.
2012. szept. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Hát manapság már nincs olyan, hogy köztisztelet, korábban is az lehetett NÉP-SZERŰ, aki a néppel azonos minőségeket hordozott, nem az, aki nagyon korszakalkotót csinált.

Szóval vagy tartalmas dolgot csinálsz, vagy népszerű vagy, a kettő közt sajnos választani kell. A zseniket meghurcolják, keresztrefeszítik, stb.

2012. szept. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

6. válaszadónál a pont.


És ezért is írtam a festőművészt.

Egy rokonom gyermekkora óta csak ennek élt, rajzolni-rajzolni, aztán festeni...Persze a sok "okos", sőt a frusztrált rajztanárok becélozták szépen, jaj ez "hobbi" stb.

Mindegy, most nem írom le a sztorit, lényeg, hogy most külföldön él, a képeiből simán fenn tud tartani egy átlag feletti színvonalat.

Ez a szakma amúgy eleve igényel bizonyos kémiai ismeretet.

2012. szept. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
"átlag feletti életszínvonalat"
2012. szept. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

hable

Nem kell a festőművészeknek komolyabb gyakorlat?


Nem hiába menekül minden művész külföldre ebből az országból. Az ilyen mentalitású gyökerek miatt.

2012. szept. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem, a festés más téma, én csak Dalit ismerem el, meg anyám élettársát. A többire rá sem nézek :D


De zongoraművészben csak olyan művészt ismerek, aki 4 éves kora óta nyomja és úgy lett zseni.

2012. szept. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!