Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két éves kislányom köztünk...

Két éves kislányom köztünk szeretne aludni. Megengedjük neki?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy így nem fog hamar elaludni mert lássa, hogy mi is tv-zünk. Nem tudom most mi van vele, hogy köztünk akar aludni. A páromhoz is bújik, pedig nem szokott. Csak nem lesz beteg?
2014. jan. 2. 20:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

Rettenetes kegyetlen az a szülő aki nem hagyja hogy ott aludjon a gyereke amikor annak szüksége van a szüleire. Nem mindennap, természetesen, de ha kéthetente egyszer az bőven belefér. Vagy valóban beteg lesz, vagy egyszerűen csak fél valamitől, rosszat álmodott, ilyesmi. Ne tévézzetek, de ha elaludt valamelyikőtök mellett, akkor kimehettek, én ezt csinálnám.

Amit Ranschburg Jenő írt, az nekem mindig egyezett a tapasztalatommal.

2014. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%

Én sem értem, ettől miért lenne beteg.


Nem most van abban a korban, amikor szerelmes lesz az apjába?

2014. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
A párom nem az apja.
2014. jan. 3. 04:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!