Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet egyuttelni egy...

Nitókrisz kérdése:

Hogy lehet egyuttelni egy Anyaval, aki mindenben a rosszat keresi, csak bantani tud?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van otlete, tapasztalata kerem segitsen! En mar nem tudom hogy kezeljem, az elo faba belekot, frocsog belole a rosszindulat a gonoszsag :( Nem birom mar idegileg, nem tudom mit csinaljak. Az ovodas gyerekem arra ebred reggel, hogy a nagyanyja morog es mocskolodik, a szuleit szidja. Mit csinaljak?!
2014. jan. 4. 07:11
 1/7 anonim válasza:
ha el tudtok költözni akkor tegyétek azt. De ha nem akkor ne álljatok le vele veszekedni, nézzétek levegőnek akármilyen szemét.
2014. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne élj az anyád lakásában a pároddal meg a gyerekkel, hanem költözzetek külön.
2014. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az o lakasaban elunk :( de ra vagyunk kenyszeritve, hogy egyutt eljunk, nem tudna megelni egyedul.
2014. jan. 4. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben elküldeném, vegyen ki magának egy albérleti szobát, aztán csókolom. Jöhet látogatóba, ha normálisan viselkedik.

Anyukám is ilyen, talán háromszor kellett eljátszanom, hogy amikor elkezdett bántani, összepakoltam és elmentem. Negyedszerre sikerült visszafognia magát.

2014. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, most mar en is ide jutottam, most mondtam meg neki, hogy elmehet, nem erdekel mi lesz vele :( Lehet o is osszekapja magat, de az a baj, hogy egy nap mulva ujra kezdi.
2014. jan. 4. 13:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahogy sejtettem, valtozas semmi. Az eletunket elmergesiti, szandekosan gonosz es folyamatosan tamad, banto megjegyzeseket tesz.
2014. jan. 13. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
röpísd ki az utcára, kész. én megtenném. vagy otthon ha nyugdíjas. ha munkanélküli akkor menjen utcát seperni.
2014. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!