Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem ra anyat hogy...

Hogyan vegyem ra anyat hogy megkapjam a telefont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a legfobb baja hogy tavaly vettem egy samsung galaxy y-t..( sajat penzbol), Ugye ne kell bemutatni azt a sz*r telefont!!!??nEs most venni akarok egy samsung galaxy s advence-t ( aztis a sajat penzembol) es az lenne a kerdesem hogy hogyan vegyem ra hogy megvehessem?! Valaki valami tipp? Kerlek szepen valaszoljatok! Mindenkinek megy majd a zol kez!!!!

2014. jan. 4. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Mit jelent ez esetben a saját pénz? Zsebpénz, amit a szülőktől kapsz vagy megdolgoztál érte? Ha az utóbbi, akkor arra pazarlod a pénzedet, amire akarod. Ha zsebpénz, nagyjából akkor is, de az érthető, ha némi ésszerűségre akar rávenni a jóanyád. De persze ha a régit el tudod adni, akkor nem olyan nagy az árkülönbözet sem...
2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Jaj első azért ezek között már van egy cseppnyi különbség..:DDD Amúgy nem értem, ha saját pénzedből veszed, akkor miért kellene engedélyt kérned? Ahelyett, hogy örülne, hogy nem neki kell a zsebéből hirtelen 50K-t előrántania.
2014. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Elso: nezz mar utanna hogy milyen telok!

Masodik: egyaltalan nem kapok semmi zsebpenzt! Amit szulinapomon meg karacsonykor osszegyujtottem ez az a penz:) de azert koszi

Harmadik: szerintem egyforman gondolkodunk!xdd es igen mondam is neki hogy most jobb lenne ha megsem beszeltem volna vele? Csak egyszer beallittottam volna egy uj teloval? Nekedis koszi

2014. jan. 4. 20:53
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Az 1. jól beszél. Mindkettő kalap sz@r. Ha samsung, akkor vagy csúcskategória ( árban: S3, S4, note 2, note 3, S3 és 4 mini ) vagy hanyagold. Javasolhatom olcsóbb kategóriából a HTC-t vagy az Lg-t.
2014. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
56%
#2-höz csatlakoznék lényegében. Ha a "saját pénzed", akkor miért ne költhetnéd arra, amire akarod? Vagy ígérd oda a régit anyádnak vesztegetésképpen, ha mindenképpen az áldása kell.
2014. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja es a masodikhoz meg valami: mar reg felraktam a "regi telot" de senkinek sem kelll..mindenki probalja eladni azt a fajtat!
2014. jan. 4. 20:54
 7/21 A kérdező kommentje:
De ezaz hogy mindenki ezt irja hogy minek kell megkerdezni? De en is ezen toprengek hogy megis minek ha a sajat penzem?
2014. jan. 4. 20:59
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
A saját pénzed honnan van? Anyádtól?
2014. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Micsoda gondok.... :)))
2014. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Minek kell neked olyan nagyon menő telefon?

telefonálni azzal is tudsz.

2014. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!