Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom fia tegnap este megleset...

Párom fia tegnap este meglesett minket szex közben. Van szégyellni valóm?

Figyelt kérdés

A hétvégén nálunk aludt a párom 11 éves fia. Miután bement a szobájába lefeküdni, mi a párommal összebujtunk egy kicsit, igaz az ajtót nem zártuk be kulcsra.

Ma reggel nagyon vigyorgott én pedig megkérdeztem, hogy mi olyan vicces. Erre ő előadta, hogy látta mit csináltunk az apjával és milyen lógó melleim vannak stb.

Én komolyan elszégyelltem magam és rosszul vagyok, ha a tegnap estére gondolok.

A párom azt mondja ne idegesítsem magam majd legközelebb bezárjuk az ajtót. Ő is, hogy lehet ilyen? Le sem szidja a gyereket mintha természetes lenne, hogy a gyersk leskelődik hogy szexelnek az apjáék.

Úgy érzem elsülyedek szégyenemben.


2014. jan. 5. 19:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
ajtót zárni kell
2014. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Emiatt nem kell szégyenkezni, csak majd figyelmesebbnek kell lenni a jövőben.
2014. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
52%
ha 11 éves lennék én is leskelődtem volna. ha leszidtak volna, akkor utána meg főleg.
2014. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
44%
Miért kéne leszidni? Max azért szólhat, hogy miért volt neveletlen és tette szóvá. de ne a gyereket bántsátok azért, mert ti óvatlanok voltatok.
2014. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem, hogy szégyenkezned kellene. De a gyereket sem kell leszidni, nem valószínű, hogy leskelődni akart, inkább csak véletlenül rátok nyitott. Ami könnyen megeshet, ha nyitva hagyod az ajtót… Nem a gyerek az oka.
2014. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
43%
Jó bunkó a kiskrapek. Szívem szerint azt tanácsolnám, h szóld le a fütyijét, milyen kicsi, hadd érezze, milyen, ha megalázzák. Bárkinek bármi is a véleménye, ezt sztem nem lehet szó nélkül hagyni, mert elszemtelenedik.
2014. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Az elmondása alapján nem az jött le, hogy véletlenül ránk nyitott.

A melleimre tett megjegyzésével nagyon sziven ütött.

Bánt, hogy a párom nem szólt neki a leskelődésért.

2014. jan. 5. 20:06
 8/41 anonim ***** válasza:
71%

az apja helyébe leattam volna egy akkora fülest hogy a fal adja a másikat..

megtanulta volna hogy ne leskelödjön...

az ajtót meg zárni kell! (mivel a te fiad is igy te is pofonvághattad volna)

2014. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Miért nyitott volna ránk? Meg gondolom akkor szólt volna vagy valami.
2014. jan. 5. 20:07
 10/41 anonim ***** válasza:
91%

A melledről tett megjegyzést ne vedd a szívedre, nem egy 11 éves kisgyereknek kell tetszened, a párod meg úgy szeret ahogy vagy.

Az ajtót meg zárjátok be legközelebb :)

2014. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!