Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az olyan szülő, aki...

Normális az olyan szülő, aki ha nem teszi le a gyerek a telefont, kiveszi a kezéből, és széttöri?

Figyelt kérdés

Szóval a gyerek nyomkodja az oksoteóját, és a szülő kéri, hogy ne csinálja. A gyerek folytatja, a szülő megint kéri, azt mondja a gyerek, hogy nem, és a szülő kikapja a kezéből, és szét töri a földön.


Normális? Kinek ártott az a telefon?



2014. jan. 7. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Te is az Életem értelmeit nézted a Comedy Centrálon? Jó kis sorozat, mi? Hát igen, Michael Kyle nagyon kemény szülő, szerencsére csak egy vígjáték-szereplő, az nem egy reality show :DD
2014. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Ebből legalább megtanulja, hogy ki a családban a főnök.
2014. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Velem apám csinálta ugyanezt, csak a rádióval. Inkább magát törte volna szét.:S
2014. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
6%
amúgy ez miért jó? pár évvel később úgyis vesznek neki újat.
2014. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

A szülőt okolom, de amiatt, mert korábban nem épített ki egy egészséges szülő-gyerek kapcsolatot, amely barátságon alapul. Ennek lett a következménye a durvasága.

A szülő akár egy seprűt és a földhöz csaphatott volna, tehát ez a kérdés: "Kinek ártott az a telefon?" szerintem alaptalan.

2014. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Én is felteszek egy kérdést: normális az olyan gyerek, aki ha a szülő kéri, hogy ne csinálja folytatja, mintha nem is hozzá beszélnének?
2014. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván ő vette a gyereknek a telefont. Most meg széttöri... Hát...

Mondjuk elég lett volna ha csak kiveszi a kezéből és pont.

2014. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha szülő lennék, valószínűleg ebben a helyzetben én is ezt csinálnám.
2014. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
te nem fogadtál szót..."Neveld a gyereked a neki megfelelő módon"Neked a szép szavak nem segítettek,erre felfigyelsz...ha ők vették pláne...bár elég jól álltok,ha nem mérlegelt..
2014. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Néha szívem szerint én is ezt csinálnám egyesek nyamvadt telefonjával.
2014. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!