Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, ha az anyukát...

Mit reagálnátok, ha az anyukátok ezt csinálná veletek?

Figyelt kérdés

Rövid story: karácsony előtt csináltam papírból néhány dekorációt a szobámba, több órát dolgoztam vele, és nagyon tetszett, örültem, hogy megcsináltam.

Ma, mikor a boltból hazaértem, láttam, hogy ezek eltűntek. Kérdezem, hogy ki volt, erre kiderült, hogy anyukám leszedte, és ELÉGETTE!!!! Kérdeztem, hogy miért csinálta, erre: már vége van a karácsonynak...

Köszi szépen, ez téli dekor, nem csak karácsonyi...


2014. jan. 11. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Elégetném a kedvenc ruháját, könyvét, valamijét. Szó nélkül.
2014. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
3%
azcsak egy dekoracio :) nem volt szep, nemtudjuk miert csinalta, de fo az, hogy mindig fogadjunk szot :)
2014. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Az első megadta a választ :D
2014. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Persze, persze... Egy kis takarításra egyből az ő valamilyen kedvencének az elégetésével válaszolnátok?


Milyen korosztály vagytok, dacos 13-15 évesek?


Szépen meg kell mondani, hogy "ez téli dekor, nem csak karácsonyi". Ha szeretnéd csinálj másikat és szólj, hogy ezt lehetőleg ne szedje le.

Annyira nem kell rajta felkapni a vizet, nem a gyerekkori képeidet dobta be a kazánba...

2014. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Jó mérges lennék, és számonkérném, hogy miért csinálta, ha egyszer anynit dolgoztam vele. Megkérdezném, hogy neki hogy esne ha én csináltam volna ezt valami számára fontos dologgal. Csak elszégyelli magát, remélhetőleg.
2014. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Feltételezem, anyukád már többször szólt, hogy szedd le, te meg nem tetted.


A karácsonyí dekorációt jan. 6-án szokás leszedni.


Olyan, hogy "téli" dekor, nincs, karácsony után már nem passzol sehogy sem.


Ha idöben leszedted volna, akkor el tudtad volna tenni és most nem kellene mérgelödnöd.

2014. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
De előző, a saját szobájába csinálta a dekorációt. Anyuka minek megy be oda és tevékenykedik?
2014. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Lehet,h van valamilyen problèmája ès nem örül annak,hamásnak vidám az èlete..

Mondd meg neki,h amíg tèl van addig feldíszíted a TE szobád, ès szeretnèd ha azok már ott maradnának...

2014. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
#6. 1. a saját szobájába csinálta, 2. az hogy január 6 körül mit szokás csinálni, kit érdekel? Mi mindig január utolsó hetében szedjük le a karácsonyfát.
2014. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Egy-két kedvenc magazinjával picit melegebbé tenném a lakást bosszúból.
2014. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!