Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom, hogy mit csináljak...

Nem tudom, hogy mit csináljak és, hogy hogyan Apa le tagad?

Figyelt kérdés

Noss helyzet annyi, hogy sose lakott velünk soha nem tudtam ki valójában az IGAZI apukám, egy másik "apa" nevét viseltem akihez valójában semmi közünk nemvolt...!

Anyám sosem mondta el az igazat róla, kicsiként azt hittem, hogy 18 éves leszek akkor megtudhatom valahogyan anyukám akkorse mondta el, nagy szüleimtől tudtam meg és mondták el ki is lehet az apukám..

Anya tagadta ugye..Mivel megtudtam ki az igazi apukám(1-2 bizonyíték van rá) és mivel híres emberke itthon nemvolt nehéz megtalálni se.Felhívtam telefonon 18 évesen és közölte, hogy nemvolt semmilyen kapcsolata anyukámmal de azért megkérdezte, hogy mivan vele.. és azt is mondta hogy családja van.20 éves vagyok most így utólag tudok bármit lépni illetve valahogy a gyerektartási költséget felvenni amit fizetnie kellet volna,vagy az örökségi része, hogy működik (van egy féltestvérem aparészéről,családja van azóta.) ?

Nem lelkizésről van szó, kérdésemre szeretnék választ kapni nem azt hallgatni, hogy mekkora féreg vagyok.Az a féreg aki teherbe ejt valakit és lesz*rja a gyeremkét és ráadásul le is tagadja. Tehát az ilyen megérdemli, hogy legalább fizessen. Szóval, hogyan tudnám ezt a legjobb megoldást megtalálni, hogy anyagilag a legjobbat tudjam tőle megkapni?



2014. jan. 14. 13:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
A gyerektartást max fél évre visszamenőleg lehet megigényelni, arról te már réges régen lecsúsztál. És mivel nem vagy a nevén, így örökölni sem fogsz. Semmit nem tehetsz, nem tudod kihasználni sem.
2014. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Genetikailag tudom bizonyítani, hogy ő az apukám ránézésre is hasonlítunk le se tagadhat. Pert indíthatok ellene nem?

és mivel jár?

2014. jan. 14. 13:08
 3/39 anonim ***** válasza:
27%
Ki ez a híres ember? :)
2014. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
35%
Nem nagyon tudsz tenni semmit, mert valahogy sikerült felnőnöd a támogatása nélkül. Ezt akkor anyukádnak kellett volna bevasalnia tőle, mert a gyerektartás neki járt volna, nem neked, hogy tudjon belőle etetni, ruházni. Végül ezt ő valahogy megoldotta, nyilván jobb sorod lett volna, ha anyud másképp csinálja a dolgokat, de te már nem tehetsz semmit. A gyerekkorodat nem tudod megváltoztatni, ilyenkor pedig már pénzt követelni utólag lehetetlen. Persze, megérdemelné, hogy fizessen, sok ilyen férfi van, és csak remélni lehet, hogy úgy alakul a sorsa, hogy bőségesen megfizet a tetteiért, hidd el a sors nem hagyja büntetlenül ezeket a rossz tetteket.
2014. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

naná, hogy híres ember, mi más lenne...

MA csak öt órád volt?


20 évesen ilyen stílusban írni szégyen lenne.

2014. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, híres, TV be szerepel többször is. Botrányt is lehetne csinálni de nem szeretném nagy dobra verni.
2014. jan. 14. 13:10
 7/39 anonim ***** válasza:
Biztos nem fizetett gyerektartást?
2014. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
43%

Mivel nem az Ő nevét viseled, tehát a nevelőapád a nevére vett, így jogilag ő lett az apád. Ennek okán tartásdíjat nem igényelhetsz, viszont az öröklés más kérdés.


Amennyiben bizonyíthatóan annak az embernek a fia vagy, épp úgy jár az örökség, mint a vele élő gyermekeinek.

Anyukádnak meg több esze is lehetne. Nem értem, miért nem érti meg hogy neked mennyire fontos ismerni az igazságot.

2014. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%

Botrányt? Mégis mivel?

Azzal, hogy van egy véletlenül becsúszott gyereke, amit nagyifjú korában kifurciolt össze?


Ugyan, még csak a blikk hirdetési rovatába se férne bele.

2014. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
78%

Szóval anyukád lefeküdt egy híres emberrel, terhes lett, nem jött be a számítása, elvetette magát mással (talán át is verte, hogy a nevére vegyen). És most pénzszagot érzel, mert apád híres és kicsit megfejnéd...

Nem esik messze az alma.

2014. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!