Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat rajtakaptam, hogy...

Anyámat rajtakaptam, hogy berúgott. Hogyan segítsek rajta vagy honnan tudhatom alkoholista e ha tagad?

Figyelt kérdés
Nem egyetlen esetben éreztem róla alkoholt
2013. dec. 4. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá azonnal megint érzed. Ne hagyd szó nélkül. Minden esetre nem lehet megfelelő indoka az alkoholszagra. Mág az sem baj, ha megsértődik. Hátha elszégyelli magát, talán még nem késő. Vigasztald is, legyél sokat a közelébe. Nagyon rossz helyzetbe kerülhettek, ha elhatalmasodik...
2013. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá azonnal, ha megint érzed

jav.

2013. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sehogy sem tudsz sajnos.


Aki iszik az inni akar, aki dohányzik az dohányozni akar.


Aki le akar szokni az le is szokik.


Aki egyiket sem akarja, az el sem kezdi.


Szerintem maradj bölcs, és tanulj mások hibáiból.

2013. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alkoholszagra hogy ne lehetne indoka? Ivott, felnőtt emberek szoktak ilyet, azzal még nincs baj. A berúgás más kérdés, de keveset tudunk. Egyes embereknél az is az élet része... Ki se derült, mennyire komoly a dolog, illetve esetleg mit és kit hanyagolt el miatta vagy hogyan volt az eset.
2013. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Anyukád nyilván menekül az alkoholba valamilyen problémája elől amiről lehet te nem is tudsz. Legyél vele minél többet, beszélgessetek mindenféléről. Ha szeretitek egymást biztosan lesz rá hatással a törődésed. Bár ha alkalomszerűen iszik az még nem jelent alkoholizmust.
2013. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne probálj meg segiteni rajta!!!! Aki igy kezdi: anyámat rajtakaptam, jobb ha távoltartja magát a problémátol. Biztos, hogy csak rontanál.
2013. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!