Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Biszex vagyok és el szeretném mondani a szüleimnek! Hogy mondjam el? Főleg apukám aggaszt! Többi lent

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy apukám egy híres ember és nagyon ügyel arra hogy mi is teljesen normálisan viselkedjünk a testvéremmel, nagyon is jól tanuljunk, és ne legyünk különcök (pl. emo, punk, rapper, hipster stb.). Nem tudom hogy venné! Mert ha előbb utóbb, kitudódik és nem csak a család fogja tudni ha meglátnak egy rendezvényen egy lánnyal.
2014. jan. 19. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondj el semmit, mert ez a te magánügyed. Másrészt abból, hogy még tanulsz, azt veszem le, hogy még igencsak kamaszlány vagy, és még nem vagy tisztában saját magaddal. Ha még húszévesen is így érzel, akkor avasd be a szüleid.

Ha csak divatból csinálod, attól nem leszel menőbb, ugye tudod?

2014. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) dehogy divatból és igen még csak 14 éves vagyok, remélem még változik a dolog :)
2014. jan. 19. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még nem vagy teljesen tisztában dolgokkal. Ráadásul még túl fiatal vagy, hogy ez okozzon fejtörést neked. Még nem ezzel kell foglalkoznod.
2014. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem igen is mondj el mindent, előbb az édesanyádnak. Ő majd tudni fogja hogy hogy tálalja ezt édesapádnak. Ez egy állapot most még. De neked még a tanulással kellene foglalkoznod. Ha majd elég felnőtt leszel, és rádöbbensz arra mi a különbség a férfi és a nő között...már valamelyest valós alapod lesz dönteni hogy melyik az a dolog ami igazán közel áll hozzád. Addigra ki

alakul a személyiséged..és tudni fogod hol a helyed.

2014. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

14 évesen?? Mit tudsz te magadról és a szexualitásról?

Jó, hogy nem az óvodában jöttél rá! Istenem!

2014. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 évesen ez még igazán nem komoly dolog. Ilyenkor mindenki próbálgatja magát, kihez vonzódik, próbálja megismerni magát. Felesleges elmondani. Ha majd huszonévesen is így érzel akkor gonodlkodj el rajta, de nyugi, ki fogod nőni.
2014. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!