Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről a helyzetről ha a fiú helyében lennétek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány és egy fiú a lánynak vagyis nekem tetszik nagyon a fiú.

Ha látom a buszon akkor mindig néz és rám mosolyog, köszön stb én pedig lehet bemeséltem magamnak hogy én is tetszem neki, de a fenéért nem akar kezdeményezni ha persze úgy lenne.

Ma is hátranéztem a buszon és pont egyből összeakadt a tekintetünk :)

viszont ráírtam Facebook-on bemásolom inkább:

[Te]

szia

jaj bocsi

[fiú]

18:07

szia

[Te]

18:07

nem neked akartam

csak rád ment az egerem

:):)

[fiú]

18:07

semmi probléma

[Te]

18:07

:D:D



Na ennyi volt az értelmes beszélgetés, totálisan beégtem.Mit tegyek?Van remény hogy tetszem neki vagy teljesen lehetetlen, egyébként elég csendes srác :)

Egyébként ez a ráírás is a barátnőm ötlete volt hogy ezt írjam :(


2011. febr. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem folytatnod kellet volna a beszélgetést, ha már ráírtál mértnem kérdezted meg hogy van, mit csinál...stb?
2011. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem ezt csináltam volna, hanem küldtem volna neki egy normális üzenetet, amiben leírom, hogy tetszik. Vagy legalábbis utaltam volna rá, hogy megértse. Egyébként attól, hogy nem kezdeményez a szemezésen kívül semmivel, attól még annak is lehet nagyon nagy esélye, hogy tetszel neki. Tapasztalatból mondom, én is tetszettem valakinek (aki nekem szintén), de 2 éven keresztül nem mert közeledni és ezt csak utólag tudtam meg sajnos. Én próbálkoztam, de még akkor sem reagált, miközben ő is akarta volna, de valami miatt nem mert belemenni a dologba és nagyon jól leplezte. Bocs, ha össze-vissza írtam, de nagyon fáradt vagyok.
2011. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátnőd elég hülye ötleteket ad. Éppen örült a srác gondolom, hogy ráírtál, akkor miért kell utána azt hazudni, hogy csak véletlenül? Ugyan már... ha csak szimplán ráköszöntél volna talán meg is kérdezi hogy vagy. Vagy tudod mit legközelebb kérdez meg te :P


Amúgy komolyan kíváncsi vagyok a való életben miről lehet felismerni egy ilyen lányt mint te. Ha szépen megkérlek küldenél magadról képet?


16/f

2011. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már visszaköszönt, akkor beszélgethettél volna.
2011. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, már sajnos ott tartottam hogy leteszek róla, a legnagyobb baj hogy 2hetente csak 2nap látom, így elég necces a dolog.


Hmm...kéép? írok neked egy privit :)

2011. febr. 4. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:

írjál neki megint hogy:nem neked akartam

csak rád ment az egerem

Akkor már BIZTOS nem érti félre...

Nyugodtan udvarolj neki nem baj az.

Hívd el ide-oda(mozi vásárolni stb...)

Észre fogod venni ha nem akar tőled semmit.

ha tetszel neki akkor úgy is megy veled ha meg nem akkor lemondja a "randikat" akkor ENNYI volt. :-(

Egy biztos meg nem fog pofozni.....


Én pl megkérdeztem a páromtól 6 éve (még az elején) amikor jött hozzám egy dvd-ért hogy "csak a dvd-t szeretnéd tőlem vagy mást is? csak igennel vagy nemmel lehet válaszolni!" ennyi.

Tudtam hogy mi a pálya......

További szép napot.

2011. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!