Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nagyon konzervatívak...

A szüleim nagyon konzervatívak, és nagyon féltenek amivel még nem is lenne baj, de anyukám még felvilãgosító órát sem adott, már 6hónapja van barátom és 2 hete feküdtünk le először és szeretnék fogamzásgátlót. Hogy mondjam el nekik?

Figyelt kérdés
Hogy beszéljem meg anyukámmal, eléggé prűdek is, a szex téma sosem jon fel.

2014. jan. 25. 19:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
42%
Én sem ajánlom a bogyót, mert nekem nagyon rosszak a tapasztalataim vele. Ismerek olyat, akinek nincs tőle bajom, de én már többfélét próbáltam és mindegyik szétcsapta a szervezetemet, szerintem jobb minél később elkezdeni, ha már muszáj...
2014. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mėg nem döntöttem el 100%-ra hogy szertnék -e gyógyszert, csak még azt nem tudom, hogy hogy mondjam el anyukámnak hogy már lefeküdtem a barátommal, és gondolkozom a gyógyszeren
2014. jan. 26. 08:38
 23/23 anonim ***** válasza:

Egyszerű


Kettő lehetőséged van: vagy hazudsz, hogy késik, össze-vissza jön meg és azért kell, hogy rendbe hozza

vagy pedig egyedül mész felíratni.

2015. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!