Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti is sértőnek találnátok ezt...

Ti is sértőnek találnátok ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
Szóval anyukámmal beszélgetni próbáltam arról, hogy félek, hogy nem fogok munkát találni. Hozzáteszem lassan szerzek egy diplomát is. De tisztában vagyok vele, hogy nagyon nehéz még így is munkát találni. Nővéremnek se sikerült még. Erre anyukám megjegyezte, hogy biztos nem leszek hajléktalan. Már azt hittem, hogy ezt úgy értette, hogy vagyok elég okos és ügyes, meg szerencsés, hogy találjak munkát, de azért rákérdeztem, hogy miért. Erre azt válaszolta, hogy azért, mert, ha nem találok munkát, leszek olyan talpraesett, hogy eltartatnám magam egy férfival. Hát, nagyon remélem, hogy azért ez nem így lesz. Ezen én megsértődtem, mert ez úgy jött le számomra, hogy egy érzéketlen nőszemélynek tart. Tetejébe eddig egy barátom volt, a vele való szakításom is alig hevertem ki. Nem hinném, hogy bírnám egy olyan kapcsolatban, ahol csak érdekből vagyok valakivel. Vélemények?

2014. jan. 30. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezen csak az sértődik meg, aki komolyan veszi, mert kinézi saját magából, hogy ilyet tegyen... Te magad is félsz, hogy képes lennél erre, ezért érintett olyan rosszul.
2014. jan. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom azért mondta ezt mert ismer.
2014. jan. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
:S ne spirázd túl, egyik füleden be, másikon ki. értelmesebb IQ-val és EQ-val rendelkezel, mint anyukád. de ne neheztelj rá ezért.
2014. jan. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan nem értem az embereket! Mit kell ilyen dolgokon megsértődni. Ettől sokkal nagyobb beszólásokat fogsz majd kapni és akkor mi lesz? Majd sírva elszaladsz és többet vissza se mész? Miért kell minden apró kis hülyeségeket az embereknek felvenni bepöccenni rajta? De most komolyan! ÁÁÁÁÁÁ
2014. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
anyukád legalább tudja, hogy ma magyarországon milyen lehetőségei vannak egy diplomás nőnek a megélhetésre... ha egy szerencséd van, akkor tényleg találsz egy faszit aki eltart. Mert a diplomáddal kb kitörölheted majd.
2014. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

hiába pontoztok le, ti igazán sikeres emberek! Ezt pontozzátok le:

,,I,,

2014. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Hát én bizony sértőnek találnám. Mert nem akárki mondta, hanem a saját édesanyám!! Tőle nagyon rosszul esne.

Idegentől nyilván elengedném a fülem mellett.

2014. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez a kijelentés Rád, mint nőre eléggé degradáló, lenéző, és lekicsinylő

persze vannak nénik, akik a nunijukkal keresik a pénzt, most hogy ennek milyen formái vannak, azt hagyjuk; de azért a nők többsége nem ezt az utat járja be

2014. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos, azóta megbeszéltük. Nem tart érzéketlennek. És igen, az életben valóban kapunk még sértéseket. Ezt ő most nem annak szánta, de nekem nem esett jól. Csak úgy gondolja, hogy nagyon kevés esély van az elhelyezkedésre még diplomával is. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 30. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Na itt van a baj gyerekek! Lehet hogy tényleg elég rosszak az elhelyezkedési esélyek de már amikor a saját gyerekét elkeseríti az ember az elég gáz! Pont hogy biztatni kellene hogy előbb utóbb sikerülni fog. Utálom a pesszimista hozzáállásokat. Meg az is a baj ha valakinek diplomája van már nem vállal el bármit mert ő diplomás! Tisztelet a kivételnek! Aki dolgozni akar és nem válogat az fog találni munkát.Csak sok embernek rohadt nagyok az igényei.Igen meg fog egy kicsit gyötörni egy szarabb meló de majd hosszú idő múlva rájössz hogy megerősített!!!
2014. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!