Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ilyen helyzetben?

Mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyam ma teljesen megsertodott,mert mar regota szoktam mondani ezt-azt testveremre meg neha bunko is vagyok a szuleimmel. Erre ratett egy lapattal hogy ma apam elvitt az orvoshoz mert rosszul lettem a suliba, ki irtak erre a hetre. Ennek anyam egyaltalan nem.orult es besokalt, elment mamamhoz (az anyjahoz) es mondta hogy haza se jon a heten, es a tovabbiakban nem foglalkozik az iskolammal sem. Pedig fontos lenne ugyanis a heten kellene bemenni a suliba alairni a tovabbtanulasi papiromat,de azt mondta nem hajlando. Ezen kivul elzarta a szamitogepet,ami meg annyira nen is zavar. De el akarja venni a telefonombol a SIM kartyat amit o fizet, es ezen van mobilnet amirol tudok beszelni a barataimmal. Azert csak ezen tudok beszelni mert egy baratom sincs a suliban es akiket isnerek azokat mind egy jatekbol ismerek ugy 3 eve, igaz barataim annak ellenere hogy sose talalkoztam veluk. Ehhez jon hozza hogy avval a lannyal se tudnek beszelni akivel alakuloban van egy parkapcsolatom, nagyon vonzodunk hozza. Nehez helyzetben vagyok mind a szerelem miatt, mind az miatt hogy elsportolo vagyok es mostansag nem jottek az eredmenyen a sok tanulas miatti edzeshianytol. Szoval az edzok is ki vannak akadva ram ok is "bombaznak" allandoan engem.

Mit csinaljak most, hogy megmaradjon a telefonom es hogy anyam alairja a papirt, valamint hogy javuljon a kapcsolatunk a szuleimmel?



2014. febr. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Beszélj normálisan a családoddal, kérj bocsánatot a szüleidtől, tanulj.
2014. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tanulassal nincs sok problemam, az megy...
2014. febr. 3. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Hogy mit tehetsz? Tanulj, és MODERÁLD magad.

Azokkal vagy bunkó, akik fizetik a telefonod, ennivalót adnak, az edzéseidet szponzorálják.


Erősen kérj bocsánatot mindenért, és kicsit kaparj otthon. Mosogatás, elpakolás, jó tanulás, beszélgetés!

2014. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom milyen érzés szétszakadni. Egy határidő napló, olyan óra beosztásos hétvégére is kiterjedő hasznos lenne. Kéne egy idő beosztás, amiben az edzéseid és a tanulás helye is meglenne. Tanulj meg akárhol tanulni. Ha zaj van, ha buszon/vonaton zötykölődsz bárhova, ha éjjel álmos vagy, ha nappal még aludnál. E mellett vannak tanulási fajták google: tanulásmódszertan. A szüleiddel meg beszéld meg a dolgot. Elsőnek szerintem apukád támogatását kérd, majd anyukáddal beszélj. Szerintem feszült vagy és ezért nem állsz túl rózsásan a családi bájolgáshoz. De, ha sikerül a káoszba rendszert vinni, akkor te is nyugodtabb leszel és kedvesebben tudsz viselkedni az emberekkel.
2014. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!