Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis amit anyamek muvelnek?

Normalis amit anyamek muvelnek?

Figyelt kérdés

elmennek itthonrol 3 napot, de ugy igazan csak 1 napot leszek egyedul, mert delutan indulnak, es 3. nap delutanjan itthon vannak. Elmultam 18 eves es nem maradhatok egyedul itthon, amikor sokszor estig egyedul vagyok, mindig kulon fozok magamra, befutok, takaritok stb. tehat meg az se kifogas hogy soha nem csinaltam ilyet. Mondtam nekik, hogy a baratom is atjonne akit kedvelnek is, 1 eve vagyunk egyutt, es igy nem is felnek estenkent egyedul. Erre apa kijelenti, hogy menjek le mamahoz, ahonnan 40 kmre van az iskola, kelhetnek hajnalokban.

jogilag mar nem vagyok korlatozottan cselekvokepes , tehat jogom van itthon maradni, nem?

ja ami vicces amiota nagykoru lettem megkapom hofgy ha valami nem tetszik csomagolhatok meg azota penzt se adnak nekem semmire sem, es vasarolni sem megyunk nekem pl. ruhakat, tehat nem azert nem kapok mert koltenek ram.

szerintem nagyon erdekes sztori, amint probalom veluk megbeszelni leorditjak a fejem hogy menjek csak szepen a mamahoz... apa azt is mondta hogy majd ha lesz hazam, ott azt csinalok amit akarok... majd hozzatette hogy : vagy nem!!. en mar kikeszultem....


2014. febr. 7. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Most erre milyen választ vársz??

Ha apád azt mondja, hogy márpedig lemész a mamádhoz, akkor lemész.. ennyi. Attól hogy 18 éves lettél még megszabhatják, hogy mit tegyél, főleg ha az apád házában és az ő kenyerén élsz.

2014. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nagykorú vagy, engedd el a füled mellett. ők úgy is elmennek. Te ahogy a soraidból kiveszem, már régóta gondoskodsz magadról, igaz azt nem tudom miből. Nehogy már a mama védelmére keljen bízni egy 18 éves lányt. Már bocsika a kérdésért... a nagymamád is ilyen vaskalapos? mert ha nem akkor lehet hogy jobb lenne a mamánál, és megérné reggel korábban kelni, nem vagy már gyerek hogy ne tudj bebuszozni a suliba.
2014. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Szerinten túlzásba viszik..... Én nővéremmel 3 napot voltam itthon egyedül, míg a szüleink elutaztak a házassàgi évfordulójuk alkalmából. Tesóm akkor kb. 16 lehetett én meg 12. Ès nem lett semmi bajunk, tadamm még élünk xD
2014. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyámék nyáron 2-3 hétre is simán egyedül hagynak a lakásban, már 16 éves korom óta. Mindig mondják menjek velük nyaralni, de nem mindig van kedvem. Amikor nem megyek, akkor telepakolják a mélyhűtőt kajákkal, főz pár dolgot, itthon hagyják anyám kártyáját amire a fizetése megy, és lelépnek 2-3 hétre valahová külföldre. Én meg elvagyok itthon. Főzöcskézek, a haverok eljönnek, sokszor itt is alszanak ha éjszaka érünk haza a buliból. De ezt mind tudják anyámék. Sőt a kocsit is odaadják. Megbíznak bennem, mert csak egy valamit kértek, hogy azt ne tegyem, és be is tartottam. Nem csinálok a saját lakásunkban házibulit..

20/F

2014. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!