Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom húsz évesen néha az...

A barátom húsz évesen néha az anyjával ölelkezve alszik. Van aki szerint ez normális?

Figyelt kérdés
Lassan két éve együtt vagyunk, mindketten egyetemre járunk, elég messze lakunk egymástól. Tudni illik mindkét szülője rengeteget dolgozik, hajnalban érnek haza, nincsen testvére, mindig egyedül volt hagyva, szerintem ebből fakad a problémája, hogy folyton z anyjával akar lenni, rendszeresen vele alszik (az apja külön szobában alszik, mert hajnalba jár dolgozni, és nem akar mindenkit felkelteni) Ha facebookon beszéltünk néha így köszön el, hogy na inkább megy, mert anyja hazaért és vele akar aludni hogy legyen kit ölelgetnie. Ez már engem rohadtul kezd idegesíteni, főleg, mivel ha velem alszik azért annyira engem nem ölelget. szóval értitek csak egy ágyban alszunk egymás mellett. Mi a francot csináljak? én ezt már nem bírom.
2014. jan. 29. 18:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Ezt ugye csak viccnek szántad?
2014. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
nem vicc ez halál komoly és már a plafonra mászok tőle
2014. jan. 29. 18:14
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Huu ez eleg durva. Ez a srac sohasem fog tudni elszakadni anyucitol. Nehez lesz vele egyutt...
2014. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Az anyuka ráadásul nem az a mintaanya féleség a férjét már kétszer is elhagyta a kicsi fiával együtt ripsz ropsz csak mert talált más palit, azonban amikor a palik kitették a szűrét vissza hazament. A vizsgaidőszakon most épp hogy átment barátom, mert be se jár az egyetemre, mert anyja csak napközbe van otthon. persze nem így mondja, hanem h jaj szarul vagyok megfáztam stb indokok h otthon maradhasson....
2014. jan. 29. 18:17
 5/36 anonim ***** válasza:
43%
Jézusom... Lehet, hogy szeretkezni is szokott az anyjával... Én el tudom képzelni.
2014. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Jézusom ilyeneket ne mondjál XD
2014. jan. 29. 18:17
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha még sem vicc,akkor ez nem normális. 18-éves a fiam,néha én is megölelem,de egy ágyban nem alszunk-főleg ölelkezve.Ott ahol ilyen van- anyucinak is komoly gondjai vannak. Egyik rokonoméknál meg a 25.éves fiát fürdette az anyuka-hát az sem semmi,ez beteg dolog. '16-éves lányom néha szeretethiányos és odabújik ha az apja éjszakás,de nem egész este ölelkezünk:),egymás mellett alszunk,de ha a családfő itthon van eszébe sem jut odajönni,mondjuk nem is engedném,meg a majomszeretetet sem-pedig nagyon imádom mind két "gyerekem."
2014. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%
Biztos,hogy az anyukájával ölelkezik?!
2014. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg fel tudsz nézni egy ilyen pasira, aki enynire az anyján lóg még?
2014. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, nem mindig ilyen de néha ha rájön, na az elviselhetetlen. Nem tudom mi a francot lehetne vele csinálni...
2014. jan. 29. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!