Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha 20 évesen lehetőségetek...

Ha 20 évesen lehetőségetek adódna arra, hogy különköltözzetek a szüleitektől, és így egyedül éljetek, elköltöznétek?

Figyelt kérdés
Adott esetben a lakás nagyon közel van, gyalog is maximum 20 perc.
2014. febr. 7. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2014. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, és én ezt meg is tettem 18 évesen. Nem bántam meg.
2014. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem most kb 2 hétig volt alkalmam egyedül lenni. szabin voltam, anya meg volt, hogy nem jött haza napokig. nem volt semmi társaságom és majd beleőrültem az egyedüllétbe. A 2 hetes szabin már az első hét után legszívesebben visszamentem volna dolgozni.

viszont néha meg attól vagyok tiszta ideg, ha anya veszekszik velem minden sza.rért.


ha nem lennék egyedül a másik lakásban mert mondjuk a párommal költöznék össze, akkor elköltöznék.

2014. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá.... okvetlen... ha nem vagy a szülők szoknyájához nőve, és van kereseted hogy fenn tartsd a lakást. Előbb utóbb lesz egy kapcsolatod, ahol valszeg a párod is dolgozni fog, és már osztoztok a költségeken,igaz nehéz lesz, kicsit, de hidd el MEGÉRI bevállalni!!
2014. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azért normál esetben az ember nem otthon ül hetekig, és ha meg valamelyik este épp nincs kedved egyedül menni, nyilván bármikor átmehetsz a szüleidhez.
2014. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha fent tudom tartani a lakást+ magamat is, akkor igen. De ha visszajárok enni, meg a szennyessel, akkor nem
2014. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem biztos, hogy külön költöznék egyedül. Ha minden rendben van otthon, és a szülők se bánják, akkor inkább otthon laknék, és azt a pénzt, amit ezzel megspórolnék, félretenném későbbre. A mai világban sose lehet tudni, mikor jön jól a pénz.

Persze ha nem egyedül laknék, hanem összeköltöznénk a barátommal, az más helyzet. De egyedül lakni szerintem fölösleges pénzkidobás ilyen fiatalon, amikor van lehetőség másokkal együtt élni.

2014. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem megvan rá a lehetőségem de nem költöztem még el.
2014. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már 18 évesen is éltem a lehetőséggel, mert igényem volt az önállóságra. A szüleimmel máig nagyon jó a viszony, heti többször beszélünk egymással.
2014. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!