Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha 20 évesen lehetőségetek...

Ha 20 évesen lehetőségetek adódna arra, hogy különköltözzetek a szüleitektől, és így egyedül éljetek, elköltöznétek?

Figyelt kérdés
Adott esetben a lakás nagyon közel van, gyalog is maximum 20 perc.
2014. febr. 7. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én megtettem, megérte. A külön költözés miatt a felgyülemlett feszültség "eltűnt" (lecsillapodtak a kedélyek mindkét fél részéről) illetve a látogatás/ találkozás alkalmával legalább nem egymást marjuk, hanem örülünk hogy látjuk egymást:)
2014. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen. És a húsz perc nekem nagyon közel volna. Túl közel.
2014. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megtettem 18 evesen. 220 km a bekesseg kedveert . :)
2014. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm mottója...megszívlelendő: Ha elköltözöl hazulról ezt úgy tedd, hogy a család ne tudjon papucsba átszaladni hozzád!
2014. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zabmester ***** válasza:
Megtettem, 19 évesen. Nem ilyen közelre, és nem is csak amiatt, hogy ne a szüleimmel éljek, hanem egyszerűen munka miatt. De nem bántam meg, nagyon jó volt, jót tett, hogy önállóan kellett a mindennapjaimat élnem. Nem voltam amúgy sosem rossz viszonyban a szüleimmel, és a költözés után sem változott semmi ilyen téren, viszont úgy éreztem, ez kellett ahhoz, hogy tényleg felnőtté váljak.
2014. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, ki az aki nem? Én 18 leszek, és azért akarok vidéki egyetemre menni, hogy ne a szüleimmel kelljen élnem. Pedig jó a kapcsolatunk, de szerintem az a normális ha az embernek igénye van az önállóságra.
2014. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!