Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy lehet a baj? Édesanyámról...

Nagy lehet a baj? Édesanyámról van szó.

Figyelt kérdés

megpróbálom röviden leírni, hogy mi történt..

Tegnap este, elmente az egyik barátnőmmel, beülni valahová beszélgetni kicsit. Mire hazaértem anyukám nem volt itthon, majd felhívtam, hogy megtudjam hol van. Mondta, hogy nagynénjém vendéglőjében van, jön nem sokára. Aztán egy óra múlva hívott hogy ott alszik nagynénjémnél ez nekem gyanús lett mert nem szokott kimaradni..

most reggel hazajött és látom, hogy ivott és egy nagy monokli van a szeme alatt.. azt mondta elesett és úgy szerezte.. végül kiderült, hogy valami pasinál volt egész éjjel.. nagyon kétségbe vagyok esve mert eddig mindent megbeszéltünk semmi titkunk nem volt egymás előtt.. a kerdesem az lenne, hogy mit kéne tennem, hogy elmondja az igazat? valamit hogy tudnám neki elmagyarázni, hogy azzal, hogy iszik nem lesz jobb ? sajnos ilyen volt már többször is... de most először jött haza monoklival... mit tegyek? 20/L



2014. febr. 8. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

beszélj anyuddal, mond meg neki hogy aggódsz érte, mondja meg az igazat.

Esetleg kérj nagymamádtól segítséget, ha tudsz.

2014. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha iszik akkor úgysem érdekli amit mondasz.
2014. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.sajnos nagymamám már nem tud segíteni, most alszik, szóltam batyámnak is, hogy jöjjön el és beszéljünk vele, meg apámnak is mert hiába elváltak már 20éve mindent megbeszélnek, és segítenek egymásnak... remélem minden rendben van vele és nem bántotta senki... köszönöm a választ :)


2.tudom hogy nem hallgat meg így, azért is mondtam neki hogy zuhanyozzon le és aludjon kicsit.. most várom hogy felkeljen :)

2014. febr. 8. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy bántotta valaki. Monokli nem lesz csak úgy valakin. Elég valószínű, hogy a pasi.

Ha kijózanodik, talán tudtok hatni rá, de nem biztos, ha azok után, hogy megverték ott töltötte az éjszakát.

Azért próbáljátok meg, hátha...

2014. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na felkelt sikerült beszélni vele és tényleg elesett mert mondta ha nem hisszük el akkor hívjuk fel nagynénjénket akkor még ő is vele volt.. és nagynénjém rögtön mondta hogy igen valóban elesett :) a pasiról meg kiderült, hogy egy régi pasija .. köszönöm mindenkinek... :)
2014. febr. 8. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy néha megoldódnak a gondok, mások is írhatnának, hogy mi lett az ügy vége! :)
2014. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!