Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom Valentin napon el akar vinni valahová. Az a helyzet, hogy én el akarom hagyni. Mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nem szeretem már úgy mint régen. Ti mit tennétek?
2014. febr. 6. 17:34
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
98%
Minél hamarabb mondd meg neki, és zárjátok le!
2014. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Minél hamarabb. Ugye nem akarod még tőle kicsikarni a Valentin napi ajándékot, bármi legyen is az?
2014. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem akarom! Nem tudom mikor mondjam el neki, nem akarom megbántani.
2014. febr. 6. 17:46
 4/26 anonim válasza:
98%
Persze hogy nem akarod megbántani, de úgyis megfogod! És ezzel nincs is semmi baj, Te erről nem tehetsz, hisz nem szereted már. És ezt MOST kell elmondanod neki!
2014. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%

Hogy érted, hogy nem akarod megbántani? Szerinted jobban megbántódik, ha mondjuk ma este helyett holnap reggel mondod meg neki?

Tehát minél hamarabb.

2014. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Minél előbb,annál jobb.Inkább légy őszinte,és az fájjon neki egy darabig,mint az,hogy becsapod.
2014. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
6.-a van.Holnap szakítsd vele,ennyi.
2014. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk azt remélem tényleg meg sem fordult a fejedben, hogy annyira megalázd, hogy elviteted magad vele Valentinkor arra a helyre, ahova akar, ott édelegsz vele, aztán majd utána szakítasz. Ha megszületett a döntés, ki kell mondani, így a legjobb.
2014. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Annyira készül a Valentin napra. Nincs erőm szakítani vele, de már nem olyan a kapcsolatunk mint régen.
2014. febr. 6. 18:02
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha már nem szereted, akkor most kell megtenned a lépést, viszont õ szeret ez is egy fájópont lehet, de jobb most megtudnia, mint késõbb!
2014. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!