Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem jobb lett volna, ha...

Úgy érzem jobb lett volna, ha meg sem születek?!

Figyelt kérdés

Mindenkinek csak a bajt hozom, semmi hasznom nincs, lusta és motiválatlan vagyok, nem látom az élet értelmét.

Mindenkivel megromlott a kapcsolatom, a családom szétesett, a barátaimtól is eltávolodtam. Mostanában csak egyedül akarok lenni, mégis fáj a magány.

Egyszerűen csak rossz embernek tartom magam, anyukám 18 órákat gürizik, én mégis gyakran veszekedek vele, utána meg bűntudatom van. Elegem van már, utálom magam és az életet! 12 éves koromig voltam boldog, az utóbbi 5 évben egyre csak depressziósabb leszek, nem tudom, mi várhat még rám.


2014. febr. 15. 18:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
kitartás! előbb utóbb minden jobbra fordul. békülj ki a barátaiddal, vagy keres újakat, szervezz anyukáddal közös programokat és amikor hazajön a munkából ne szólj semmit csak öleled meg. próbáld meg rendezni a gondolataid, ez a legfontosabb
2014. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
először magaddal békülj meg,aztán kezd felépíteni a dolgokat másokkal...
2014. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

ez teljesen érhető, hiszen a családod, stb..

de nem adhatod fel.. el sem tudod képzelni hány ember éri még azt amit TE.:)nincs ilyen, hogy "csak a bajt hozod".. ez egy érzés, ami ezt váltja ki belőled.. de gondolj csak bele az élet ritka, és RÖVID. rengeteg minden áll még előtted, nyílj meg egy kicsit, ismerkedj.. könnyű azt mondani, tudom.. de azt nem várhatod el, hogy az emberek lépjenek csak feléd mindig.:) "semmi hasznom nincs".. olyan ember pedig nem létezik, aki nem értékes.. Enjoy the little things! mások éheznek, tető nincs a fejük fölött.. az anyukáddal való kapcsolatodra azt tudom mondani, hogy BESZÉLJÉTEK MEG, mert anélkül semmi sem mehet, ha nem akar veled beszélni, úgy egyáltalán semmit, akkor ne erőltesd, ő is rá fog majd jönni, hogy neki is ugyanúgy részt kell ebbe vennie.. nézz kicsit magadba. én szurkolok neked!:)

2014. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

bocsi:

*érzi

2014. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
velem is kb. ugyanez a helyzet, szintén 17 éve
2014. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen így vagyok vele. Az elmúlt pár évben én is teljesen szétestem, pedig régen nagyon boldog voltam, ma meg már nem érzek semmit, csak magányt.
2014. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
velem is kb. ugyanez a helyzet szintén 17 vagyok és az utóbbi néhány hónapban teljesen depresszióssá váltam, és bár ezt a környezetem egyáltalán nem veszi észre mert kívülre ugyanúgy viselkedem, már egyszerűen nem érzem magam boldognak. Egyszer azt mondta nekem valaki, hogy azok vagyunk valójában, akik a sötétben és egyedül vagyunk. És próbálok változtatni magamon és a hozásállásomon, egyszerűen nem tudom önmagamat is becsapni, és úgy tenni mintha minden rendben lenne. És nyilván ez most tinédzser maszlagnak tűnik, és tisztában vagyok vele hogy ezerszer szerencsésebb vagyok mint sokan mások és hogy mások problémái sokkal nagyobbak és fontosabbak mint az enyémek, de ez nem segít abban, hogy boldoguljak az életemmel. nekem az szokott segíteni, ha leginkább mások boldogságával foglalom le magam és az ő életüket próbálom rendbe hozni stb. akkor mindig sikerül kicsit szebben látni a világot, meg új motivációt találni, meg akkor nem érzem magam annyira feleslegesnek. Próbálj meg olyasmit keresni amire jó vagy, amiben van tehetséged, még akkor is ha te nem is élvezed annyira legalább lesz ami lefoglal, és gondolj arra, hogy mindig minden változik, és ez segít hogy tovább sodródj a mélypontokon. Mert ha tetszik ha nem minden elmúlik, csak ki kell várni. Úgyhogy próbáld meg összeszedni magad, és ne hasonlítsd senki máséhoz a helyzeted, mert attól csak rosszabb lesz. Ha másban nem is segítettem, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül
2014. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni akkor írj rám:) én szívesen öntök beléd lelket.
2014. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ezt teszik a hormonok... persze sírás helyett változtatni kellene. Mondjuk hogy nem veszekszel anyukáddal.

A lustaság ellen az a legjobb ha ki alakitasz magadnak egy napi rendet, és ezt megbeszéled anyuddal is hogy segítsen betartani

2014. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy így érzel. 17 éves vagy, ebben a korban olyan hormonok tombolnak benned, amik ilyen hangultatot is kiválthatnak. el fog múlni :-) azok, akik ismernek engem el sem hinnék, ha elmondanám nekik, hogy 16-17 évesen éreztem én is így, merthogy egy életvidám embernek tartanak.
2014. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!