Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Levalas nehezen megy, hogy...

Levalas nehezen megy, hogy lehet rendbetenni?

Figyelt kérdés
32 eves vagyok. 6 ev hazassag utan elvaltam 2 eve. Megismerkedtem tavaly egy sved ferfivel, azota megkerte a kezem, es szeretnenk iden osszehazasodni. Azonban edesanyam meg mindig azt hiszi valahogy, hogy ez csak valami fellangolas. Tegnap hazautaztam Magyarorszagra, 1 het mulva megyek vissza, es megkerdezte szomoruan hogy most mar tenyleg tobb idot fogok kint tolteni? Dehat a ferjem lesz, nem gondolja komolyan, hogy tavhazassagban eljek :( Eddig a munkank miatt nem tudtunk sokat egyutt lenni, a munkahelyem novemberben bezartak, igy egyertelmu, hogy el tudok indulni masfele, ki a volegenyemhez. Edesanyam azert is van elkenodve, mert a batyam Nemetorszagban el, en pedig az elozo hazassagomban a szuleimmel egyutt eltem, kulon hazban, de 1 kertben. Most mintha elvesztene engem is, ilyesmit mond. Nehez :( nem akarom megbantani, de menni akarok a volegenyemhez, es vele elni :(
2014. febr. 17. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Azért ilyen az anyukád, mert hagyod. Az írásodból is ez érezhető. Felnőtt 32 éves ember vagy, abba hagynád a kesergést? Más sokkal korábban kirepül a fészekből!

Anyukád bele fog törődni és kész!

2014. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En 25 eves vagyok. Nalunk is ez ment mikor a volegenyemmel egyutt kikoltoztunk angliaba. Persze meg csunyan is probalt meggyozni, hogy ugysem jon ossze, meg hogy biztos valami bajunk esik stb. Aztan mikor az nem erdekelt, akkor meg hogy O teljesen egyedul marad, mert a batyaim is elkoltoztek. Annak ellenere mondta, hogy 1 meg otthon van cask tervezte elmenni, de nem tudott. Aztan kijottunk ezek ellenere es Skype-olunk. Idovel megszokta. Persze kerdezgeti, hogy mikor megyunk haza, de ennyi. Fel evente jarunk haza es eppen eleg. Szerintem anyukad sosem fogja azt mondani, hogy nyugodtan menj es ne torodj vele, mert ilyen szemelyiseg az enyem is az, de menj cask es majd beletorodik. Vagy sajnos figyelmen kivul kell hagynod, ha nem.
2014. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!