Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális családanyának lehet...

Normális családanyának lehet ezt mondani?

Figyelt kérdés

középiskolai tanuló a gyereke csak úgy éldegel..kollegista és a saját kis 14ezer osztondijjabol tud megelni,mert ha eltunne a világból még az se érdekelné a drága anyja?

A pénz hajtja van férje és az exetol kereget,melyik pasi az aki ingyen adna pénzt ég nőnek??


a sértő válaszokat kérem hanyagolni,mert elég bántó az is,hogy a saját anyamról van szó..

19L


2014. febr. 25. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. De ezt nyilván tudod, és attól, hogy többen ezt mondják, semmi nem fog megváltozni, nem lesz hirtelen ő a világ legjobb anyukája.
2014. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Hát egy csomó kérdést felvet.

Miért középiskolás még egy 19 éves lány?

Miért romlott meg az anyával a kapcsolat?


Nekem ez elég egyoldalú történet. A kollégiumot ki fizeti? A hétvégéket hol töltöd? Kaját mennyit viszel a kollégiumba magaddal? Stb, stb

2014. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez a baj,hogy tudom..vajon megfog változni? bár az évek alatt sose voltan igazán a lánya,nem hiszem,hogy más lesz a helyet..
2014. febr. 25. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésből nem derült ki, hogy mit mondott az anyuka ami normális lehet vagy sem.

Végül is mi a kérdés??

Mert nem elég érthető.

Azt, hogy valaki így él mint te, nos sokan így élnek, sőt sokan még ösztöndíjat sem kapnak, nem kollégiumban élnek, hanem el kell viselniük az alkoholista szülőket. Sok diák már 17 évesen dolgozik, mert rákényszerül..

Mindenkinek megvan a maga sivár élete, és van aki megpróbál felülkerekedni rajta. Neked is ezt tudom tanácsolni. 19 évesen keres valami munkát, és tegyél meg mindent azért, hogy minél hamarabb független lehess anyagilag anyudtól.

2014. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szakmat tanulok azért.őő..ez egy olyan kérdés amire a konkrét válasz az,hogy nem tudom.9éve,hogy elvalltak a szüleim,akkor még edesapukammal voltam,ő tamogatot,de anyam befolyasolt a pénz miatt,így elromlott a kapcsolatom apaval..aa bonyolult..

a kollegiumot én fizetem sőt mindent...sporolok a legkisebb dologban is a segítséget a baratomtol kapom..

2014. febr. 25. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen az a nem normális, hogy így fogalmazol! Alig lehet megérteni, nem beszélve a helyesírásról. Mire vagy kíváncsi?
2014. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem feltétlenül normális, de ugye minden tini azt várja, hogy 18 legyen, mert azt hiszik, hogy onnantól minden más lesz. Hát tessék...

Vedd fel a kapcsolatot apukáddal. És menj el dolgozni suli mellett.

2014. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aha mindent te fizetsz....

19 évesen már nem vagy gyerek keres munkát

2016. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!