Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti beszélgettek a...

Szülők! Ti beszélgettek a gyerekeitekkel a maszturbációs technikákról, a szexuális segédeszközökről, és a jó szexről?

Figyelt kérdés

Szóval mennyire világosítjátok fel őket ilyen téren is, nem csak a védekezésről?

Hány éves gyerekeiteket avattátok már be a minőségi dolgokba?


2014. márc. 2. 10:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom! Nem! XD
2014. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Brrr! Jó!


Akkor könyvet adsz a kezébe, vagy mi?

2014. márc. 2. 10:27
 3/33 A kérdező kommentje:
az sem rossz ötlet egyébként
2014. márc. 2. 10:28
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
ha az én szüleim ilyen dolgokról beszéltek volna velem, felkötöttem volna magam.
2014. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ilyen téren nem kell őket "felvilágosítani", hiszen mindenkinek máshogy jó. Van, aki soha az életben nem használ segédeszközt, ha mégis, tele a net azzal, hogy mire mi a jó, ha akarja kipróbálja, aztán vagy tetszik, vagy nem. A jó szex is mindenkinek más, a maszturbálás is egyénenként változik. Ha a gyerek nyit, néha beszélgettek a szexről és már van tapasztalata, lehet ilyenekről beszélni, de nem tudom, van-e olyan gyerek a világon, aki ezeket a dolgokat a szüleivel szeretné megvitatni... :)
2014. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

Ennyire nem..

Arról igen, hogy normális dolog, de a technikai részéről nem.

Jöjjön rá saját maga, hogy neki mi a jó, pl pont a maszturbáció esetében, ezt így mondom a gyerekemnek is.

A minőségi dolgok mindenkinek msok, minden férfinak más, és minden nőnek más.

Meg kell tanulni, elmondani nem lehet, csak tapasztalatokkal lehet tanulni..


Pl arról szoktunk beszélgetni, hogy a szexben csak azt tegye meg ami neki is jó, ne hagyja magát kényszeríteni, vagy érelmileg zsarolni..stb...

2014. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Minőségi dolgokba beavatni??! Jó hogy nem már pózokat is mutasson a gyerekének a szülő! Ember, eszednél vagy te?! Kétlem. Az alap szexuális és védekezési felvilágosítástól többre nincs szüksége a kamasznak.

Személy szerint tuti kitéptem volna a hajam 14 évesen, ha anyám magyarázni kezdte volna, hogy hogyan maszturbáljak vagy épp milyen műf.aszt vegyek.. Ez nonszensz!

2014. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom..majd meg is mutatom nekik nem??

Szerintem a veszélyekről, védekezésről kell őket "tájékoztatni"!!Ezek után majd jön az életükben egy nő/férfi aki megtanítja nekik a többit!!!

A maszturbáció, az is egy felfedezés..az ember magának kitapasztalja mi a jó..!!!Most ezt még is hogy tálaljam a gyerekeimnek???Írd már le, hogy te hogy mondanád el!!!??Kérlek..(1 és 3 évesek amúgy, úgy hogy ez még arrébb van.)


Szerintem a gyereknek elég a biológiai részt elmagyarázni, a többit majd megtanulja valakivel.


Elém álltak volna anno azzal, hogy ilyen pózok vannak, úgy kell sz.o.p.n.i..stb..hát tuti telehányom a wc-t!!!

2014. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#8 Atom vagy! :D


#9 Nem arra gondoltam, hogy elmondom nekik hogyan kell jól szopni meg nyalni (egy szülőtől érdekes lenne ezt hallani :) ), meg arra sem, hogy mi a jó, mert tényleg egyénenként változó. Szerintem meg fontos, hogy MINDENT tudjon, nem csak a védekezést, meg a biológiai dolgokat... Ha nem is beszélni róla, de akkor ott vannak a jó könyvek. De azért arról simán lehet beszélni, hogy pl ez gésagolyó, ez análgyöngysor, stb. És a legfontosabb, hogy ne legyen tabu!!!

2014. márc. 2. 11:46
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Pff. Mi az análgyöngysor meg ilyenek. Jah, ne legyen tabu. Ne is! De az már a párkapcsolatra vonatkozik!!!! Nem a szülő-gyerek viszonyra! Szexuális téren legalábbis.
2014. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!