Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy apa befekszik a 10 éves lánya mellé az ágyba?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nekem szúrja a szemem ez a dolog,és nem teljesen értek ezzel egyet.Várom a véleményeket.
2014. márc. 6. 09:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

Befekszik, és?


Az én apukám is befeküdt közém meg a húgom közé. Egy mesekönyvvel a kezében. Aztán amikor vége volt a mesének, két puszit kaptunk, ő pedig ment tévézni.

2014. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én így elsőre semmi furcsát nem találok benne.

(Unokatestvérem-fiú is szokott a lánya mellé bújni az ágyba és úgy nézik a tévét pl)

2014. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
74%

Hát alvásnál betegesnek gondolnám, de tv-t nézni, vagy beszélgetni szerintem lehet így. Nekem kamasz 15 éves fiam van, mellém szokott még bújni. Gondolom a fiú anya, és a lány apa közt igazán nincs különbség.


Aludni már nem hagynám magam mellett, de ha bevackol mellém tv-t nézni hozzáteszem ebbe a korba már nagyon ritkán, nagyon örülök neki. Egy kis szeretetre vágyik ilyenkor a nagy független kamasz vagyok hozzáállás ellenére. A 10 éves meg még kicsi is ráadásul, hadd bújjon az apjához ha igényli.

2014. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok benne semmi furcsát. Nem csak az anyuka a szülője a gyereknek, tehát az apuka miért ne vehetné ki a részét akár az esti altatásban? Pl, ha a lánynak biztonságot nyújt, hogy úgy alszik el ha van mellette valaki, mert mondjuk fél a sötétben. Sajnos a mai világban nagyon sok rosszat lehet hallani/látni, ezért egy ilyen természetes szülő-gyerek kapcsolat is már rosszallást vált ki az emberekből, és a társadalom fele rögtön a legrosszabbat feltételezi. Persze, valahol érthető, hiszen a híradóba is csak a negatív dolgok folynak, és előbb tud meg egy pedofíliával kapcsolatos dolgot az ember, mint azt, hogy mondjuk Juliska végre már nem fél egyedül aludni, mert az apukájának sikerült megnyugtatnia, végig vele volt, míg el nem nőtte ezt. stb.
2014. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzá tartozik az is,hogy én teljesen máshogy nőttem fel.Az apukám és köztem nem volt meg ez a szintű kötődés,mint amit a párom és a lánya között látok.Vannak furcsa dolgaik,amit egyenlőre nem tudok hova tenni.
2014. márc. 6. 09:51
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 2 hónap múlva 10, férjem olvas neki minden este (nagy regényesek) sokszor ott is marad kicsit "töltődni", egyszer gyerek a gyerek. 12 éves fiammal simán nézek filmet egy ágyban. Vagy megölelgetem, ha hagyja :)

Milyen világban élünk ha ez nem normális??

2014. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt írod, te másként nőttél fel. Pedig ez a normális, ahogy a párod foglalkozik a lányával.
2014. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, az apja. Mégis mit gondolsz, mit csinál vele?

Amikor anyuék építkeztek, még nem volt divat, hogy mindent be kell fejezni egyszerre hitelből, szóval kezdetben egy szoba volt. Én aludtam apukámmal, az öcsém anyukámmal. Amikor iskolába mentem, akkorra lett kész az én szobám, addig együtt alvás volt. Mi ebben a rossz?


A kisfiam 4 éves, és átjön hozzánk éjszaka, hogy velünk aludjon. Persze le akarjuk erről szoktatni majd, de ha később is jól esik neki, az esti mese után mellé fogok bújni, akár még 10 évesen is. Anyuka vagyok és nem pedofil.

2014. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudod hova tenni???????

Mióta vagytok együtt? Ha a lány 10 éves, és az övé, akkor kb 11 éve, és az apának vannak szokásai amit nem tudsz hova tenni?????

ez kissé zizi... Am a dolog normális, te vagy fura, főleg ezzel amit mondtál.

2014. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Egyszerű ez,mint az 1*1.Én nem kaptam meg azt a törődést amire vágytam volna,és ezért furcsállom ezt a mély kötődést apa-lánya közt.De azt akkor is fenntartom,hogy az semmiképpen sem nevezhető normálisnak,hogy az apa engedi ráülni a zacsira a lány gyereket, amikor az ölébe ül.Ezt nagyon nehezen kajálom be.Ma már kínosan ügyel rá a párom,hogy ez ne történhessen meg,miután szóvá tettem neki nemtetszésemet ez ügyben.
2014. márc. 6. 10:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!