Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A történet a következő, a...

A történet a következő, a kedvesemnek (ELVÁLT ) van egy 9 és fél éves lánya, hétvégeken, idönként hét közben is eggyüt vannak, fürdenek és eggyüt alszanak, a kislány sir az apukája után amikor elválnak. Szerintetek normális ez a kötödés?

Figyelt kérdés
és ez mennyire befolyásolná a kezdödő kapcsolatunkat a kedvesemmel?, ugyanis nem érzem jol magam amikor ki kel költözzek a háloszobábol, vagy én vagyok egoista? Mi lenne a megoldás? Hogy mindenkinek elfogadhato legyen.

#kapcsolat #APA LANYA
2014. febr. 9. 11:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
A kötődés normális, csak a "kedvesed" nem normális, hogy ha egy ilyen kötődéssel bíró gyereket nem vett figyelembe válásnál és csak saját magára gondolt. Ilyen gyerekkel normális kapcsolatot nem fog tudni nőként felépíteni.
2014. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Kedves elsö válaszoló: ezt miböl gondolod:


"egy ilyen kötődéssel bíró gyereket nem vett figyelembe válásnál és csak saját magára gondolt"


Mert semmi sem utal arra, hogy a kérdezö kedvese az, aki felrúgta a házasságot!!!!!

2014. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
a párom az apuka!
2014. febr. 9. 12:06
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Abszolut normalis, kiveve azt, hogy nem kene egyutt aludniuk.
2014. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A kislány 4 éves volt amikor a szülök elváltak
2014. febr. 9. 12:12
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem a legnormalisabb,hogy együtt fürdik egy,majd 10eves lannyal,es kiküld teged miatta a haloszobabol.nem egy 2eves kisgyerekröl van szo.elkene beszelgetned erröl a paroddal.
2014. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem fura, hogy egy majdnem 10 éves kislány együtt fürdik és alszik az apjával... Nekem 10 évesen már bimbózó mellem volt, 11 évesen menstruáltam.


Nem kellene már ilyen intim viszonyban lenniük.

2014. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Másrészt oké aludjon az apja mellett, de téged miért küld ki??
2014. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
Persze, hogy normális!!
2014. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Rendben! én elfogadom vagy nem, ez az én döntésem ,

de van egy határ ameddig normális , onnan tovább,komplexus alakulhat ki nem?

2014. febr. 9. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!