Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális az, hogy...

Mennyire normális az, hogy egy 45 éves anyát akinek nincs kedve dolgozni már több mint egy éve a 20 éves fia tartja el?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem normális. Ezt nevezik élősködésnek, főleg ha az anyának lenne lehetősége dolgozni.
2014. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez így túl kevés információ és elég egyoldalú!!!
2014. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
77%
Nem feltétlenül.45 évesen már nehezebb elhelyezkedni mint 20 évesen!Az én édesapám 50éves elmúlt és nem veszik fel sehova a kora végett...pedig dolgozna de 3 éve közmunkás csak mert máshol nem alkalmazzák!Mondjuk az is munka csak elég megaláztató és keveset fizet.
2014. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem is keres munkát, csak van otthon, pedig semmi baja sincs. Egyébként a barátomról van szó. Hogy lehet egy anya ilyen??
2014. márc. 6. 17:34
 5/18 anonim válasza:
48%
nem normalis kiveve ha az anyuka ejjel nappal munkat probal keresni de sehova sem veszik fel akkor aztmondom normalis de a te esetedben szerintem a lustasag lehet az oka
2014. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos ez manapság nem feltétlenül kedvkérdés.

Az én édesapámnak 33 év tapasztalata van a kereskedelemben, árupakolástól az áruház-igazgatói posztig, és már hónapok óta nem talál munkát. Meghallják, hogy 55 éves, és be sem hívják. Mert a húszéves nyikhajoknak aztán sokkal nagyobb előnyük van vele szemben....

2014. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Érdekes.. az én anyukám max 3 hónapig volt itthon, de inkább elment gyárba dolgozni főiskolával mert az is valami, nem a gyerekeit használja ki
2014. márc. 6. 17:44
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszem, az az anyara es a fiara tartozik, ha nekik ez igy jo akkor lelkuk rajta. Ha megengedhetnem magamnak akkor siman eltartanam az anyamat, es semmifele baratno ebbe nem szolhatna bele, sot meg feleseg se.
2014. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Magánügyük. Neked nincs közöd hozzá.
2014. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg kevés az infó. A 45 éves anya mióta munkanélküli, eddig dolgozott? Képzeld, én is elmentem volna 30 évesen gyárba diplomával (átmenetileg), de sajnos nem jött össze, az sem. Azóta rendeződött a helyzet, de ne gondold, hogy olyan egyszerű munkahelyet találni fiatalon is, meg 45 évesen is. Ha 20 éves a párod, gondolom elég fiatal vagy még ahhoz, hogy ezen a téren tapasztalatod legyen.

Egyébként az ő dolguk, ebbe a dologba addig nincs beleszólásod, amíg nem vagytok közös kasszán, vagy nincsenek hosszú távú terveitek. Akkor meg kell beszélni belefér-e, addig kettejük dolga.

2014. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!