Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást sem támogat az édesanyja?

Mást sem támogat az édesanyja?

Figyelt kérdés
Bármit teszek az rossz és biztos nem fog sikerülni anyukám szerint. Soha semmiben nem támogat, mindig a legrosszabbat nézi ki belölem.Mindig azt mondja h : minek csinál8d? Ugysem fog sikerülni.. meg hogy ez hülyeség, ugyis béna vagyok... Apukám nem ilyen, ő mindig mindenbenben mellettem áll. Hogy legyen önbizalmam ha a saját anyukám sem hisz bennem? Másoknak is ilyenek a szülei? Mit csináljak? 16L
2014. márc. 9. 11:29
 1/10 anonim válasza:
Draga baratom hasonlo cipoben jarok, es nalam sincs jo hatassal ez a biztatas de nem adom fel, es te se hagyd magad barmit mondanak, ha hiszel magadban akkor sikerulni is fog!
2014. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, ilyenek voltak...folyamatosan bizonyitani akartam nekik...pedig én 14 éves koromtol kollégista voltam..végül 19 évesen elköltöztem otthonrol, 4 országban éltem, végül Franciaországban kötöttem ki és évente kétszer látogatok haza.
2014. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Az én anyám sohasem támogatott!
2014. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De azért anyagilag legalább támogat?
2014. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az anyagi támogatás, és ha ad pénzt minden kívánságodra, akkor köszönd meg neki! Mert engem például anyagilag sem támogat és ne tudd meg, hogy úgy milyen nehéz lenne az életed!
2014. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vele elek, muszaj neki. De hat mindent aputol kapok... Anyu csak muszjbol eltart
2014. márc. 9. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
engem sem támogatott soha, semmiben. minig lenézett, kiröhögött. évekig könyörögtem neki matektanárért, nem kaptam, de ő bezzeg soha nem segített. aztán mikor megbuktam persze, a barátaim voltak a hibásak, nem ő, áhh..aztán el szerettem volna menni egy hónapra unokatesómékhoz, nem mehettem, azt mondták, itt vannak a barátaim, lesz munkám, keresnek nekem itt tanárt, ne aggódjak. 1.nem kaptam tanárt 2. barátaim el lettek küldve a h. bü.ös f..ára, nagyon csúnyán, pedig sem én sem ők nem tettek semmi rosszat,és nem láthattam őket (mamám kavart be) 3.hála anyámnak, munkám se lett. elkezdtem egy nyelvet hobbiból tanulni, elvégeztem egy alapfokú tesztet, egyetlen hibám lett. ezt közöltem anyámmal, mire azt mondta, hogy dehogy tudsz te azon a nyelven, mit képzelsz?! ha kérek tőle valamit, soha nem kapom meg. kértem angol tanárt is (nálunk nagyon komolyan veszik a nyelveket és nyelvvizsgázni szeretnék) azt sem kaptam. semmit, semmilyen segítséget. a mostani iskolámba járást is egyedül intéztem el, 11 évesen. soha nem állt mellettem. közölte hogy nekem nem jó ez a suli. h.lye vagy.nem vagy jó semmire. miért baj az, ha diplomát akarok, és nem itthon dolgozni éhbérért? sportban sem voltam akármilyen, de anya b..ott befizetni,ezért nem mehettem, -azért nem fizette be mert nem akarta hogy járjak, nem anyagiak miatt- pedig az egyesület legjobbja voltam.. egy szó mint száz, pontosan átérzem. mutasd meg neki hogy igen is jó vagy, és hogy képes vagy nélküle is talpon maradni...ha meg nem veszi a lapot, hagyd a p...ába ne foglalkozz vele, majd csak akkor les egyet, ha jóval sikeresebb vagy náloa. 16/L
2014. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De, sok embert támogat. Engem is.
2014. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy voltam, ahogy a 7-es. Sőt rosszabb.. Engem ahogy lehet, kirakott otthonról. Önerőből lett egy diplomám, meg egy jó munkahelyem. Most meg jön könyörögni, hogy lakáshitel így, számlabefizetés úgy. Ugyanazt mondom, amit akkor ő nekem: boldogulj, ahogy tudsz.
2014. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet. belőlem nem nézi ki, hogy 200 pontot össze tudok hozni az érettségin, hülyére vesznek apámmal együtt, hazudnak, ahogy a csövön kifér, gyerekesen próbálják elsumákolni a dolgokat (most nem mondok konkrét példát, ha nem baj). ami még undorítóbbá teszi, az az, hogy a munkatársnőinek, barátnőinek folyton áradozik, hogy az ő lánya így, meg az ő lánya úgy, stb stb.
2014. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!