Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Egy 16-17 éves lánynál...

Szülők! Egy 16-17 éves lánynál mennyivel idősebb fiú férne még bele?

Figyelt kérdés

Persze tudom, több dologtól is függ, de azért mindenkinél van egy határ, amitől már akármilyen szófogadó lányról és akármilyen rendes fiúról van szó, nem örülne neki.

Csak kíváncsiságból kérdezem, én nem vagyok ilyen helyzetben, meg amúgy is én szoktam ilyen dolgokról is beszélni anyukámmal.:) Ő szerinte a kor nem feltétlenül fontos, csak az, hogy megbecsüljön, de ahogy kivettem a szavaiból, 25 évnél idősebb srác esetében már neccesebb lenne a dolog.:D

17/L


2014. márc. 10. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ a gondolkodáson is. Vannak 20 éves "nők" akik kb 12 éves szinten vannak (Sajnos rokonságomban is) és ez igaz fordítva, mert egy 16-17 éves is lehet érett.
2014. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen idös korban kb 4 év korkülönbség az, ami elmegy, ha több, akkor általában nem osk közös érdeklödési terület lesz a két fél között. Ez addig, amig borzasztó zserelmesek, esetleg nem nagy probléma, de pár hónap után már igen.


Viszont 8 évnél nagyobb különbséget már nem tudnék jó szívvel tolerálni, nekem nem igazán férne bele.

2014. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 without ***** válasza:
40%
igazából mind 1 a lányok előbb érnek így nagyjából egy 16éves lány egy 18-19éves fiú szintjén van ami az érettséget illeti ezek tények és a bioszkönyvbe is megtalálod a nők jobban szeretnek idősebb pasit választani mert úgy gondolják hogy tapasztaltabb és nagyobb biztonságot nyújt nekik normális kórhatár nincs de azért ha egy 70éves pali egy 25évessel kavar az már valszeg nem szerelem
2014. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen jól gondolod ez az a határ ami belefér 25-27, de viszont van aki ezt nem tolerálja már szerintem van olyan aki még a 22-őt is neccesen fogadja el de ha neked mondjuk 1 27 éves barátod van és anyukád nem örülne neki ha 25-nél több lenne akkor mondjátok azt hogy 25 éves a srác de ne feszegesd a határokat szerintem
2014. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, mert nekem a barátom 10 évvel idősebb nálam de még a szüleim nem tudják.

Szerintem amúgy a kor nem annyira számít. Mondjuk én úgy voltam vele, hogy maximum 25 éves fiúval állok szóba, de máshogy sikerült. Leírva meg kimondva soknak hangzik ez a 10 év de amikor beszélgetünk meg együtt töltjük az időt akkor ezt nem igazán lehet észrevenni. Szerencsére a szüleim kedvelik. Remélem a nagy vallomás után is így lesz :D

2014. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Itt valószínűleg arról van só, hogy 25 évnél idősebb "fiú" tulajdonképpen minden szempontból érett férfi és anyád talán úgy tekintené, hogy el akar téged csábítani, meg akar "rontani". Ráadásul feltehetően anyád sem úgy nézne rá, mint a lányával egyidős fiúra, akit simán letegezne, hanem mint egy férfire, akit meg azért rögtön nem tegezne le, talán az ő kettőjük közti korkülönbség sem lenne olyan nagy és és ezért kénytelen lenne a "fiút" magával egyenrangúnak tekinteni (ami az ő kettőjük viszonylatában is új helyzet lenne).
2014. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
akár 40 év is belefér mivel törpapa és törpilla szerelmi története is olyan megható (milliomos producer és a megvert úrinő)
2014. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
16%
40 ha van bmwje
2014. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23
2014. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem 5-6 év :)

nekem 5,5 évvel idősebb barátom volt 15 évesen, nem ellenezték a szüleim :)

2014. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!