Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az anyám...

Normális, hogy az anyám elolvasta az sms-eket? Mit mondjak neki, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés

Nem volt oka rá, nem tud a gáz dolgaimról, jól tanulok, ősszel sikerült a felsőfokú nyelvvizsga, készülök a középfokúra egy másik nyelvből, sportolok, szóval tipikus "szülők kedvence" vagyok.

A hétvégén egy srácnál voltam és csináltunk pár dolgot. Ezelőtt a hétvége előtt még csak nem is csókolóztam, szóval nem olyan lány vagyok, aki hetente mások ágyában lenne.

Ugyanabba a gimibe járunk a fiúval és ma sms-eztünk és leírta, hogy legszívesebben mit csinálna velem, de csak ennyi volt. Ezeket ma anya elolvasta, mert a telefonomat a fürdőszobában felejtettem és nem volt rajta kódzár se.

Nem értem, miért kell kutakodni a telefonomban, amikor sosem adtam okot arra, hogy ne bízzon meg bennem.


2014. márc. 10. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves vagy?
2014. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16
2014. márc. 10. 21:29
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Történt valami azután hogy elolvasta? Kiabált vagy azóta is röhög az sms-eken, és nem tudja abbahagyni? Miért gondolod hogy meg kell nyugtatni?
2014. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt hittem, hogy valami baj történt, úgy veszekedett velem... Meg hogy nem tud megbízni bennem ezek után, ki tudja, miket művelek, mikor kimegyek a házból, vagy ő nincs itthon.
2014. márc. 10. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

na de csináltatok is valamit, vagy ez csak fantázia?


mellesleg, az én anyám a naplómat olvasta el, és azon akadt ki, pedig 23 éves voltam...hogy már volt szex...

2014. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Félt. :S
2014. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmi köze sincsen hozzá, és lég nagy bunkóság volt a részéről... nem, nem normáis.
2014. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az nem baj, hogy elolvasta az sms-t, az a baj, hogy hisztizett a tartalma miatt. De ebben te is részes lehetsz, ha előtte egy szót se szóltál az egészről, például csak most tudta meg hogy hétvégén egy fiúval voltál.
2014. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg baj, hogy elolvasta az smst. Minek kutakodik más cuccában?
2014. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miket csináltatok a sráccal?
2014. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!