Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma anyám kutakodott a fiókjaim...

Ma anyám kutakodott a fiókjaimban, és kiverte a dilit, mert sikosítót talált az egyikben?

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a dolog, hogy minek keresgélt a cuccaim között...Mondtam neki, hogy többet ne forduljon elő. Na, de megtalálta, és mivel még nem volt barátom, elkezdett dilizni, hogy minek nekem az, meg hogy akkor biztosan hazudtam neki. Ezt a logikát. :D Nekem kell a masztihoz síkosító, de ő erre nem volt képes rájönni, én meg nem részleteztem, mert reménytelen... Mondjam meg neki, hogy mi van, vagy hagyjam a francba? :)
2014. febr. 27. 19:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
93%
Hagyjd a francba. Majd lenyugszik. Ha meg nem hagy békén vond kérdőre, hogy mit keresett..
2014. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
22%
Mond el,annyira csak nem fogyatékos
2014. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
89%
Hmm... ezek a szülők :) Amúgy igaz,hagyd majd lenyugszik idővel :)
2014. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%

szerintem sokkold le. Mond meg, hogy masztihoz kellett.

És vicces lesz ahogy lesápad :D


Egyébként igen, mit keresett, és mi köze van hozzá???? kb: semmi.

2014. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Hát, ha egy idő után is még ki van kelve, világosítsd fel nyugodtan! :)
2014. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%
Vedd elő a vibrátorod, és kérdezd meg, hogy ő hogyan használná szárazon :D
2014. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Ja, elég pipa voltam, amikor megtudtam, hogy kotorászott. Anyám...képes elmondani apámnak, és akkor ketten állnak elém, hogy akkor most mi van. Tiszta gagyi az egész.

Tényleg jó lenne látni a döbbent arcát. :D

Utolsó! :D

2014. febr. 27. 19:21
 8/43 anonim ***** válasza:
98%

Mondd azt neki hogy síkosító nélkül nehezen tudna kényeztetni análisan a kétméteres néger barátod aki titokban már a vőlegényed is. Mikor lesápad és kiveri a víz és már az ájulás kerülgeti vágd oda hogy bevetted, csak a masztihoz kellett. :D

Simán megérdemli mert turkált a fiókodban :D :D :D

2014. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%
Kutakodik nyíltan a fiókodban?Borzasztó,hogy egyes felnőttek nem bírják elviselni,hogy a gyerekük már kamasz.
2014. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
21%
Hány éves vagy?
2014. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!