Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan férhetnénk meg egymás...

Hogyan férhetnénk meg egymás mellett?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, és anyukámmal élek, akinek most pasija van. Egyszerűen utálom...nem bírom elviselni, ha a közelemben van, vagy hozzám szól,és van egy bizonyos szaga, amit nem nyom el SEMMI.Először még normálisnak tűnt, és elvileg az is, de amikor megkérdezik, hogy miért utálom nem tudom az okát...De ez nem tudom, hogy kölcsönös-e? De egyszer történt, hogy egyest kaptam, és megmondtam anyának, erre ő meg: Hogy majd nagyon megleszek nevelve... meg, amikor nálunk van, (nem nálunk lakik)mindig ok nélkül bejön a szobámba, és ott van, én meg érzem a szagát, ami egyszerűen elviselhetetlen. Nemsokára lesz egy kis családi ünneplés szülinapok, névnapok stb.. és együtt kell lennem vele, egy szobában több mint 1 órán keresztül, persze a család többi tagja teljesen meg vannak botránkozva, ha visszaszólok neki, pedig ők sem kedveli. Kellenének tippek rövidtávon, és hosszútávin is. Mit tehetnék az érdekében, hogy valahogyan elviseljem? Képes vagyok változni, csak nehezen. És semmiképpen nem akarok bosszút állni, vagy hasonlót.
2014. febr. 28. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
legyen nálad vécé illatosítóspré és fújál vele néha egyet :D
2014. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már próbáltam :/
2014. febr. 28. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdező lány vagy fiú ?
2014. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert nem mindegy hány évre kell stratégia. :) 18 éves korod után elköltözhetsz, már ha van miből és hová... Szóval hány évvel kalkuláljunk?
2014. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Én voltam ilyen helyzetben. Iszonyú volt. Az ellenszenv kölcsönös volt, de a konkrét okát nem tudtam. Én akartam kedves lenni, meg minden, de nem működött. Iszonyú évek következtettek. Nem csináltam botrányt, vagy hasonlót, de nagyon bántott, hogy a bátyámat elfogadta és támogatta. Nem anyagilag, hanem lelkileg. Ha neki volt valamilyen napja, arra nagyon készült, engem fel sem köszöntött, csak formálisan, de azt is úgy, hogy nem volt benn sok jó. Aztán rájöttem, mi baja. Nagyon régi módi volt. Neki csak a férfi számít, vagy az a nő, aki házas és gyereke van. És nem tudott azzal mit kezdeni, hogy én 25 körül nem a családalapításon töröm a fejem, hanem tanulok, dolgozom, élem az életem.

nagyon rosszul esett ez a megkülönböztetés. A sógornőm segge is ki volt nyalva, én meg le voltam szarva (bocsánat), de ez volt. Sógornőmet imádom, ez nem ellen irányul.

Aztán előbb-utóbb minden megoldódik, semmi nem tart örökké. AZ illető beteg lett, és meghalt. Ez lehet, cinikusan hangzik, de a végrendeletében mindenkinek, még a szomszéd macskájának is köszönetet mondott, engem meg meg sem említett. Nem vártam semmit, de legalább a nevem említse meg. Azóta eltelt sok év, de a mai napig nem tudom hova tenni ezt.


Készülj fel, nem lesz könnyű dolgod.

2014. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor mindenki az elköltözést javasolja, persze lehet, és kell is, de az nem old meg semmit sem.
2014. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13/L
2014. márc. 1. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!