Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám visszajönne apámhoz?...

Anyám visszajönne apámhoz? Hogyan viselnétek? Hogy lehet megakadályozni?

Figyelt kérdés
Anyám lelépett már 4 éve, több mint 2 évig ránk se nézett, annyit nem írt h szevasz. Azért ment el mert apámmal összeveszett, végülis kidobta, mert megmondta hogy vagy megy elvonóra v pakol. Drogozott, egy h.ly. p.cs. volt. Régen is nyomta, míg fiatal volt, utána leszokott, megismerkedett apámmal, lettünk mi. Viszonylag elég rendes volt. 5 éve kezdte újra, kifogásokat persze talált, sz.r volt vele élni, ütött, vert stb, mikor rájött a bolondéria. Elment, nem hiányzott megvoltunk nélküle normálisan. Tavaly felbukkant, h hopp itt vagyok. Nem drogozik már de akkor se érdekel senkit. 10 éves öcsém szokott menni hozzá, van egy 14 éves is, ö lesz.rja, ahogy én is. Apámat meg behálózta megint, szoktak találkozni, először csak azt hittem szórakozik vele, de szereti szerintem csak miattunk nincs vele vagy még haragszik rá. De nekünk azt mondja bízzunk meg benne, ő is megbizik. Engem nem érdekel ki mit csinál, de van valami biztos módszer, hogy ne fogadja vissza?
2014. márc. 3. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Te mit szólnál, ha a szüleid beleszólnának, hogy kivel mikor randizz? Azonnal felháborodnál, és a jogaidat emlegetnéd.


Ezért te se szólj bele, hogy apád és anyád mit csinál együtt és ha apád visszafogadja, az az Ő döntése, NEM A TIED. Semmi közöd nincs hozzá.

2014. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne szólj bele, ez az ő életük. Akármit is csinált, az anyád, belőle csak egy van és el kell fogadnod a hibáival együtt.
2014. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Ne szólj bele. De természetesen értem, hogy miért nem bízol benne, én sem bíznék.

Apukáddal beszélgethetsz, hogy mit érez, és te is mondd el a kétségeidet, az érzéseidet. Csak ne azzal támadd le, hogy mit kéne tennie, mert ezt ugye nem mondhatod meg. Hanem próbáljatok sokat beszélgetni, hogy tudja, hogy ti meg a testvéreid mit gondoltok erről.

2014. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja persze semmi közöm hozzá.. csak egyszer hajított hozzám egy dvd lejátszót, meg párszázsort jött nekem, vagy öcséimnek, mi az nekem??? Ne irjatok már olyat hogy ninxs hozzá közóm bakker
2014. márc. 3. 14:44
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Nincs közöd ahhoz, hogy kit választ az apád társának.

Ha nem tetszik, akkor költözz el, de nem a te dolgod.

2014. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szereti, mert irtam hogy régen rendes nő volt, gondolom azt látja benne. Csak nem értem hogy nem utálja azokért amit csinált. Meg h nincs annyi esze h aki már 2x drogos lett az menthetetlen. Pár évig jópofizzunk vele utána kezdi előről? Ezt megmondtuk apámnak de o bizik benne azt mondja. Ez után mit lehet vele beszélni?
2014. márc. 3. 14:48
 7/13 A kérdező kommentje:
16 vagyok, tesóm 14, szerinted hova költöznénk?
2014. márc. 3. 14:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a hiba amúgy a elfelejzesz a gyerekért menni az iskolába, ha neki mész értelmetlenül az már kicsit azért súlyosabb mint hiba... szerintem
2014. márc. 3. 14:51
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

16 évesen apád tart el, az ő pénzéből élsz. Akkor pláne semmi alapod nincs arra, hogy te megmondd, mit csináljon.


Megint egy önérzetes kamasz....

-.-

2014. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Túl sokat nem tehetsz. Fogadd el apukád döntését, hamar kiderül, hogy miért is akar visszamenni anyukád, mert tényleg rendezni akarja a dolgokat, vagy kell egy "balek" aki mellett mindent megtehet. Ha nem változott arra úgyis hamar fény derül, ha meg mégis, akkor talán idővel a Ti kapcsolatotok is normalizálódik.
2014. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!