Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más korombeli fiataloknak meg...

Más korombeli fiataloknak meg van engedve, hogy utazgassanak az országban ahova akarnak, nekem akkor miért nincs?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, gyakran hallom társaságban olyanoktól akik annyi idősek kb. mint én, hogy elutaztak pl. Budapestre szórakozni meg ilyesmi. Őket simán elengedik a szüleik, hogy elutazhassanak távolabbra, Budapest pl. innen 100 km-re van. Engem meg az anyám nem akar elengedni sehova maximum az iskolám városába meg a környékbeli falvakra, nagyobb távolságokra nem enged elutazni tömegközlekedéssel.

Nem bulizni akarnék menni meg szórakozni, csak utazgatni, találkozni 1-2 internetes ismerősömmel.

Nem tartom igazságnak, hogy 18 éves vagyok már, aztán engem nem engednek el egyedül, amíg másokat már ennél fiatalabb korban elengednek.

Velem miért ilyenek?


2014. márc. 18. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8-as, ekkora zöldségeket ne terjessz, a kérdező azt írta, 18 éves, és nem 18 hónapos (bár lehet, hogy már akkor se venné be, hogy tőled 17 évesen pénzt vettek át egy utazási irodában, elfogadták a jelentkezésedet gondviselő aláírása nélkül, és csak úgy kivittek Angliába...)
2014. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

18 vagy, de nem tudod megoldani ezt, se a barataiddal segitsegukkel, ide irkalsz hmm erdekes.

abban igazat adok h akit az eletben nem lattal, internetfreind, egyedul en se engednelek, leginkabb az elejen leirtak vegett.

2014. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30 ezer forintért Angliai "körút"? Nyilván..
2014. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Rajtad múlik hova mész csak viselni kell a következményeket. mi az hogy nem enged? 18 évesen ez nem kérdés.

valakinél valami nem stimmel ez nem normális állapot.14 éves koromtól egyedül 100 km felet utaztam a kollégiumba.16 évesen egyedül Spanyolországba (igen a szülők beleegyeztek de nem ők intézték).soha fel sem merült bennem hogy nem engednek, általában nem kérdeztem hanem mondtam hogy hova megyek és mikor jövök (nyaralás, kempingezés ,túrázás ,fesztiválok...)

Ui : a környező falukat 10-13 éves koromba haverokkal biciklivel fedeztük fel kb 80km körzetben.

2014. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!