Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit akar ez a lany a fiamtol?

Mit akar ez a lany a fiamtol?

Figyelt kérdés

Eloszor is, nem vagyok "rossz anyos"!

A fiam minden baratnojet el fogattam, de a mostani kapcsolata nem tettszik. A lany nagyon szep (szilikon mellu, szep hosszu haja van nagyon apolt, igenyes) es egyetemista.

A fiam nem tul szep, elado egy vegyiaru uzletbe es egyaltalan nem illenek ossze.

Felek hogy a lany kihasznalja majd, vagy csak jatszik vele.


2014. márc. 20. 17:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Attol hogy egy nö szép, lehet joszivü, ne itéld el! Semmi közöd a kapcsolatukhoz.
2014. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

1: Ha játszik vele arra készitsd fel a kicsi (?????) fiadat.

2: Van kihasználhato valamije a fiadnak?

2014. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Mivel kapásból ez a kérdés merült fel benned,így szerintem ebben a sztoriban te vagy a leginkább felszínes ember.Ha szeretik egymást és boldogok együtt,nem értem,miért lenne mérvadó a másik külleme,vagy hogy hol dolgozik és mennyit keres.
2014. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

Aha, szóval mert a fiad nem túl szép, ezért csakis ronda lányokat képzelsz el mellette. Az szóba se jöhet hogy valami belső érték megtetszett neki a fiadban? Talán a humora, vagy mert okos?


Inkább tanulj meg helyesen írni, ahelyett hogy a felnőtt fiad magánéletét furkálod.

2014. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felszines, de ez nagyon furcsa, ket kulon vilag!

A lany szulei jo moduak mondhatni gazdagok mig mi a panellakasunkat is hitelre vettuk anno!

Felek valamibe bele rangatja a lany

2014. márc. 20. 17:24
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Például?

El tudom képzelni, hogy fordított helyzetben hogy fújnál a csajra, ha ő lenne szegény és ti gazdagok. Egyből egy kis ri**nc lenne, aki a fiad pénzére hajt.

2014. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom elképzelni, hogy használhatná ki ez a lány a fiadat? Hiszen még anyagilag is a lány áll jobban.

Persze nem tudhatjuk így ismeretlenül, hogy komolyak-e a lány szándékai, de a fiad felnőtt ember és neki kell döntenie az életéről. Sajnos az is benne van a pakliban, hogy esetleg csalódik, de nem ez is az élet velejárója.

Egyébként engem is szép lánynak tartottak és én is beleszerettem egyszer egy csúnyácska, kövér, alacsony, kopaszodó, nálam jóval idősebb, ráadásul szegény férfibe, tehát egyáltalán nem elképzelhetetlen az sem, hogy valódi érzelmek állnak a háttérben.

2014. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, hadd erezze jol magat a gyerek :)


Amugy mi kihasznalnivalo van rajta, ha amintirod a fiu a szegenyebb?


Mivel mar voltak baratnoi ezelott is, valoszinu nem egy naiv kiskamasz akivel mindent el lehet hitetni, ha csak jatszik vele, azt valoszinu eszre fogja venni.


Nekem speciel nem lenne ellenemre hogy egy leirasnak megfelelo leanyzo jatszadozzon velem kicsit... :)

2014. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Annyira jó lenne ha végre a kedves anyukák felfognák, hogy semmi közük nincsen ahhoz, hogy x leányzó, mit akar a fiacskájuktól. A fiad dolga, (ha kihasználják, bár a történet alapján nem tudom, hogyan használhatnák ki) abból ő fog tanulni, ami tulajdonképpen jó dolog és te őt az esetleges csalódásoktól már nem tudod megóvni, mert már nem óvodás.
2014. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

Inkább a lány szüleinek lenne "joga" azt gondolni, hogy a fiad belerángatja valamibe a gyermeküket, nem fordítva!


Hát ilyet sem hallottam még....

2014. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!