Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy megnyugodj...

Mit csináljak, hogy megnyugodjon? Azért nem akar elengedni apához, mert a barátom ott lesz

Figyelt kérdés

Ha anyánál vagyok, a barátom hétköznap nem jöhet hozzánk, vagy ha nagy nehezen kikönyörgöm, akkor is csak 7-ig maximum. Ezért anyánál nagyon ritkán vagyok huzamosabb ideig.

Tegnap elszóltam magam előtte és megtudta, hogy apa megengedi, hogy a barátom velem aludjon hétköznap is és most nem akartja engedni, hogy menjek apához, hülyébbnél hülyébb kifogásokat talál ki.

Nem tudom, hogy mi a baja, mert a szexhez nem kell éjszakának lennie, gyógyszert szedek, szóval védekezünk is.


2014. febr. 17. 16:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Nincs joga megtiltani, hogy apukádhoz menj!
2014. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

Beszélj erről apuddal. Nem tilthat el tőle!

Hány éves vagy? Váláskor kivel maradtál?

2014. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2014. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nemrég lettem 16 éves.
2014. febr. 17. 16:17
 5/26 anonim ***** válasza:
9%

Én ellene vagyok, hogy ilyen fiatalon csináljátok, de legalább védekeztek. ( Az óvszer 1: biztosabb, 2: a nemi betegségek ellen is véd. )

Szóval a kérdésre: ez a szülői aggódás, nem akarja ( ill. nem szeretné ) felfogni, hogy maholnap már felnőtt nő leszel és dolgozni fogsz, nemi életet fogsz élni, stb. Ha egyszer majd lesz gyereked, megtudod majd hogy milyen érzés ezt tudomásul venni. Sajnos nem lehet ez ellen mit tenni, le tudsz ülni beszélgetni vele, nem tudom milyen viszonyban vagytok, de minél jobban ( jobb-ban ) legyetek. Ha szinte legjobb barátnői szinten lesztek / vagytok, akkor meg fog benned bízni ( nem azt mondom, hogy most nem bízik benned, de még jobban fog ) és beletörődik, de legalább tudni fogja, hogy jól nevelt.

Én ennyit tudok mondani.

~Egy férfi

2014. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem azért aggódik, hogy nehogy véletlenül teherbe ess. Akkor aztán kihez szaladnál, és mit tennél? Mert ha már nemi életre érett vagyok, akkor nyilván erre is van vészterved. És tudod is, (remélem) hogy semmi sem nyújt 100 %-os biztonságot....
2014. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem csak hogy félt, a nemkívánt terhességtől, de talán úgy gondolja, hogy neked most a tanulásnak kellene, hogy az első legyen (A saját szüleimből kiindulva)
2014. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

ma 16:26

Az óvszert annyira nem szereti a barátom, ezért döntöttem a gyógyszer mellett.

Anyával sose leszünk olyanok, mint a barátnők, mert nem bízok benne, semmit nem mondok el neki. Szóval akárhányszor próbálnék vele beszélni, csak üvöltözés lenne a vége.


ma 16:30

A terhesség elkerülése miatt szedem a gyógyszert. De ha így is teherbe esnék, akkor abortuszra mennék, szóval nem akarok fiatalon anya lenni, megoldanám a dolgot.

Ennyi erővel csak az szexeljen, aki már gyereket akar, nem? :)


ma 16:36

De épp a nem kívánt terhesség miatt védekezünk.

Nem hiszem, hogy van olyan kamasz, akinek ebben a korban a tanulás lenne az első...

2014. febr. 17. 16:41
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Jesszus... De elhiszed, hogy nem ad 100 % biztonságot a gyógyszer??? Nem beszélve a komoly mellékhatásokról? Egyáltalán orvos írta fel, és kivizsgált előtte?

Naná, hogy nem szereti a barátod a gumit, felvilágosítalak, EGYIK FÉRFI SEM SZERETI! Ez a legkényelmesebb nekik, SEMMIT SEM TENNI! A nő meg bombázza magát hormonokkal, ami akár meddőséghez is vezethet, sőt, trombózist kaphat, májbetegséget, ja, de te ezeket biztosan tudod, hiszen elolvastad a betegtájékoztatót.

A barátodat kérdezted már, hogy mi lenne, ha teherbe ejtene? Tedd meg kérlek, és írd ide ki. Kíváncsi vagyok.

És el tudod te képzelni azt, hogy pozitívat tesztelsz, és eldöntöd az abortuszt, majd végigcsinálod a tortúrát??? Szerintem fogalmad sincs.

Na! Egy rendes anya, mint a tiéd is, mindezektől akar megóvni.

2014. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
Igen is vannak olyanok, akiknek a tanulás az első. Belőlük lesznek például az orvosok, akik a te abortuszodat végzik ha véletlenül mégis teherbe esnél.
2014. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!