Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van esélyem hogy hozzám...

Van esélyem hogy hozzám kerüljön a lányom?

Figyelt kérdés

Párom apjánál éltünk mert a párom olyan indokkal jött hogy " nem szeret nálam lakni mert nem érzi jol magát."

Én meg náluk nem szeretek lenni mert a növére 9 éves kislánya is ott lakot mert az anyja ujra férjhezz ment és a gyereket a nagyszülökre dobta és egy kis szoba konyhában élnek..

Ott mindig megvoltak köztünk a konfliktusok amiböl az alakult ki hogy elkellett jönnöm onnan mert nem birtam sajnos a kislányom meg a párom ott maradtak mert ujra az a indok jött hogy nem szeret nálam lenni.

1. Otp tartozás van a lakásukon amit bármikor elvehet a bank.

2. A lakásban intenziven dohányoznak a kislányom mellet ami nem egészséges de öket nem nagyon érdekli.

Ez a ö oldaluk.

Az enyém.

1. Saját hitel/tartozás mentes 2 szobás lakásom van. 2.A lakás területén nem dohányzom csak az udvaron.

Ez gondolom nem annyira lényeges .

Kérdésemet kiegészitve.

Mennyi esélyem van arra hogy a kislányom hozzám kerüljön a kislányom és mennyi idő ez?


2014. márc. 21. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

most végülis te egy 9 éves kilány miatt jöttél el onnan?

illetve miért nem vitted egyböl magaddal a gyerekedet, ha neked saját lakásod van?

2014. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szinte semmi eselyed nincs ra. Hany eves a gyermek?
2014. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem értem, miért lenne esélytelen?

a kérdezönek van saját hitelmenetes lakása, ahol egyedül él...a másik helyen ott a párja, annak az apja, plusz egy gyerek...egyáltalán miért nincs a gyerek az anyukájával?

2014. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani. Tudni kéne elsősorban, hogy a lányod mit szeretne, hol és kivel érzi jobban magát.

A megszokott környezete (óvoda, iskola) is számít, mennyire messzire kerülne...


A bíróság rengeteg mindent mérlegel, itt mi biztosan nem tudunk neked esélyeket latolgatni a semmiből!

2014. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem. Nem a 9 éves gyerek miatt jöttem el!

Hanem azért mert nem birtam aposomnál lenni mert nem jó szemmel nézztek rám és az ilyet a hülye is észre veszi.

A kislányom 2 honapos.

Azért nem hozztam el mert az anyja nem engedte meghát még szopik a kislány.

Az anyja olyan indokkal jön folyamatosan hogy nem szeret itt lenni. Egyébként meg itt semmi gondja nem volt.

Aposom meg most azzal fenyegetözik hogy hivatalosan elfog járni hogy 1 honapban csak 1szer lássam a gyermekemet.

2014. márc. 21. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:
na már megint én..de azt sem értem, hogy a párod most akkor a gyereked apja is? ha a párod, akkor nem vagytok házasok, akkor nincs válás sem..de mondjuk ilyesmiröl nem is irtál. én nem értem ezt az egészet. :-O
2014. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező a férfi..
2014. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki azt hitte te az anya vagy :) hát mivel az apa vagy, nem sok esélyed van elhozni egy 2 hónapos babát... ha ki is menne a gyámügy, amíg van hol laknia, van mit ennie, van mit felvennie, látják, hogy szerető emberek veszik körül, addig nem fogják elvenni az anyjától... az meg hogy apósod ilyennel fenyegetőzik, alapból is kéthetes látogatásokat ítélnek meg, adj be te hamarabb egy kérelmet mint ők bármit tennének és 2 hetente biztos láthatod... vagy próbálj normális kapcsolatba maradni az anyjával, hogy akkor láthasd amikor kedved tartja :)
2014. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen, kb. egyszerre küldtük a választ a kérdezövel, késöbb láttam, hogy az anyja még szoptatja :D igy ö akkor csak az apa lehet :D
2014. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen férfi vagyok. :D

Nem vagyunk házasok.

2014. márc. 21. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!