Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítene a problémán, ha egy...

Gyémántlány kérdése:

Segítene a problémán, ha egy kis időre elköltöznék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy minden nap veszekszünk az anyukámmal. Nehogy azt higgyétek, ez nem túlzás, tényleg nem telik el úgy nap, hogy ne kapjunk össze. Teljesen különbözőek vagyunk, és nem férünk meg egymás mellett. Nem tudjuk elviselni a másikat. Ő a rendes, aki mindig tökéletes tisztaságot vár el, meg a szorgalmas, aki mindig mindenben jobb volt nálam, én meg, hát szeretem azt a kis egészséges káoszt magam körül, amit anyu képtelen elfogadni. Így hát állandóan marakodunk, körülbelül mióta kamaszodni kezdtem.

Na, és akkor a lényeg. Az egyik legjobb barátnőm mondta, hogy elköltözhetnék hozzájuk egy kis időre, hátha jót tenne nekünk egy pici szünet. Tényleg csak napokról, maximum egy, másfél hétről lenne szó, csak, hogy kipihenjük egymást. Azt remélem, ha egy kis időt külön töltünk nyugiban, akkor normálisabb hónapok következnének utána. Tudjátok, mint amikor elmegy az ember nyaralni néhány napra, aztán megújult erővel megint jobban tudja majd élni az életét.

Ti mit gondoltok erről? Beválhat, esetleg hatalmas őrültség? Javulhat utána bármi is, vagy fölösleges kör? Nagyon érdekelne a ti véleményetek! A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)



2014. márc. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Felfoghatod egy nyaralásnak, de alapvetően semmi sem fog változni. Én most is épp szünetet tartok anyámmal, pedig már 35 vagyok, családom van, stb. Vannak dolgok, amik nem változnak...:)
2014. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idös vagy?

Mert 18 éves kor alatt anyukád beleegyezése szükséges.

Ezen kivül szerintem semmi nem változna ennyi idö alatt.

2014. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elköltöztem és segített valamennyit. De amint hazamegyek 1-2 napra, biztos van valami amin összevitázunk.


Szóval nem hiszem, hogy segít.

2014. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A beleegyezéssel nincsen gond, egyik veszekedésnél, mikor felhoztam ezt az elcuccolás- témát, nagyon is tetszett neki a dolog. Csak ugye feleslegesen nem akarok a barátnőmék terhére lenni, így gondolkodás nélkül nem szívesen húznék el.
2014. márc. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!