Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha legszívesebben otthagynék...

Néha legszívesebben otthagynék mindent, és elköltöznék örökre! Megtennétek?

Figyelt kérdés

29éves vagyok, van egy élet társam, meg egy 1 éves babám!

Az élettársam úgy szórakozik, hogy kínoz "játékosan"

mindig vállam üt mint a az ember a haverjaival szokta csinálni. De néha már annyit kapok egy nap, hogy belilul a vállam. Csavargatja a karom.. X elget (amikor a karomra, vagy a hátamra X et rajzol a körmével) fáj.


Én attól tartok, hogy szép lassan egy két év és verésbe fog átcsapni ez az egész "játékos" kínzás!


Amikor mondom neki, hogy hagyja abba és ne csinálja, akkor nevet, és tovább csinálja!


A szüleim tehetősek, ők vették ezt a lakást amibe lakunk, kicsi, de megvagyunk benne.


Mit csináltátok ebbe a helyzetbe?


2012. máj. 7. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Akit szeretünk annak nem okozunk fájdalmat!

A lakás a tiéd! A helyedben a következő ütésnél odabasznám hozzá egy sporttáskát és kijelenteném: pakolj és takarodj!

2012. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
125 kiló és 180 magas, és katona. Nem tudom kitenni a lakásomból, és a gyerekét nem fogja itt hagyni és elmenni!
2012. máj. 7. 10:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férjed, ha papíron is tiéd a lakás, akkor rendőrt hívsz és majd ők kirakják.
2012. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A bíróság kiteszi egy perc alatt, ha te nem akarod, hogy ott lakjon! Teljesen mindegy, hogy hány kilós! Valami szexuális zavara van az embernek...azt szereti, ha jajgatsz, meg könyörögsz! (valószínűleg) Ha neked ez a fajta "szex" nem jön be....cseréld le!
2012. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
volt valaki ebben a helyzetben?
2012. máj. 7. 10:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem semmi idióta a párod már bocsi. Gondolom az elején nem volt ilyen. Miért élvezi azt hogy neked ez fáj? Gondolom te sem mered őt felpofozni mert még a végén visszaadná igaz? Szóba hoztad már a szakítást nála? Hogyan reagált?
2012. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a katonák véletlenül se a gyengédségükről híresek.

Úgy gondolom, hogy nem veszi komolyan, vagy nem hiszi el neked, hogy tényleg fájdalmat okoz.

Ne azt mond, hogy hagyja abba, hanem mutasd meg a lila foltokat, és a karmolásos sebeket.

Tudasd vele, hogy nem a laktanyába van, Te nő vagy és nem a haverja. Mond el őszintén, mennyire rosszul esik ez neked.

Nem gondolom, hogy ez verésbe menne át, mert ha valaki bántani akarna, az nem ezt tenné, hanem megütne. Indulatból és nem nevetve játékból tenné.

Szerintem akkor kéne aggódni a verés fenyegetettsége miatt, ha ezeket a dolgokat vita közben csinálná.


Így viszont beszélgetés helyett nem érdemes felrúgni egy családot.

2012. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én volt pasim is ezt csinálta. Nem ilyen durván, ő szorítgatott. Amikor kértem hogy hagyja abba, akkor ő is nevetett. Szerintem nem bírják felfogni, hogy ez fáj. Ők pasik.
2012. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Ez durva.Tiszta hülye vagy,hogy képes voltál egy ilyen lelki nyomorék állattal összekötni az életedet.Vagy baßd ki,vagy szívjál.Ez van.Én az ilyeneket bezáratnám egy állatkertbe.
2012. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nevet,amikor fáj a másik embernek,amit csinál?Ez q ijesztő.Amúgy voltak ilyen barátaim,csupa ilyen ember vesz körül,csak ők épp azon nevettek,amikor kiborultam és sírtam.Anno kimentem a nénémhez Svájcba egyedül pár hétre.Akkor dohányoztam,nagyon függő voltam,ez alatt azt értsd,hogyha elfogyott a cigim,teljesen bepánikoltam.Erre mit csinál a fogyatékos néném?Már aznap este,amikor megérkeztem,csak úgy szórakozásból eldugta az összes cigimet és nevetett azon,hogy sírok.Sok ilyen húzása volt,de ez volt a legdurvább mind közül.És itt véglegesen meg is romlott a kapcsolatunk,soha nem fogok benne megbízni.Az,aki állítólag szereti a másik embert,az nem tesz ilyet és kész.Ja és mielőtt valami elvetemült antidohányos nekem esne,leszoktam.

A másik az akkori legjobb barátnőm volt.Ő a fóbiámmal csinálta ugyanezt.Nevetett azon,hogy féltem és a sírás környékezett.A következő húzása az volt,hogy tönkre tette az életemet.

Ja és az apám is ilyen,ő a néném testvére.Róla még ennél is többet tudnék mesélni.Most ott tartok,hogy megszabadulok tőle és soha nem fog hiányozni.

Meg még sok más,sajnos tudnék mesélni.És eljutottam odáig,hogy utálom az embereket.

Amúgy aki kevésbé érzékeny,annak lehet,hogy bugyutának tűnik az,ami nekem fáj,de ez van.Megszoktam,hogy mindenki hülye körülöttem.

Kérdező,szerintem hagyd ott a francba.Előbb utóbb át fog menni másféle bántalmazásba,ha nem is verésbe,de lelkibe biztos.Ez különösen akkor lesz vicces,hogyha olyan élethelyzetbe kerülsz,amikor csak a barátodra számíthatsz,másra senkire,de ő a képedbe fog röhögni.Azok,akik ilyeneket csinálnak,általában érzelmileg buta emberek.Aki érzelmileg intelligens,az felfogja,hogy a másiknak fáj és abba hagyja.És ki akarna egy ilyennel együtt lenni?Én a helyedben kirakatnám a házból.Vagy reménykednék,hogy behívják.

2012. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!