Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi idő az ideális amit a...

Mennyi idő az ideális amit a lányom barátja nálunk tölthet egyhéten? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
a lányom 15 éves elég érett a korához képest monst van egy 17 éves barátja. rendes a fiu de nem szeretném ha sokat töltene nálunk . a lányommal ár lefeküdt szoval a szextől nem féltem

2014. márc. 26. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Tomazia ki kiskorú? 14 évig kiskorú valaki, utána fiatalkorú. És itt nem elköltözésről van szó.

Az írásod meg értelmezhetetlen.

2014. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
(Olyan nincs, hogy fiatalkorú, a fiatalkorú fogalom büntetőjogi kategória)
2014. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Én írtam, hogy el fognak menni máshova. Érdekes csak egy valaki értette félre :)

Semmi köze a költözéshez. De ezen mit magyarázzak? Ha otthon vannak, akkor tudja anyuka, hogy jó helyen vannak, tudja, hogy mit csinálnak, nem kell aggódni. Ha a lány akar találkozni a fiúval, de náluk nem lehetnek, akkor meg ki tudja, hol lesznek, mit talál ki, csak hogy találkozhassanak.

2014. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem félted a szextől, nem is attól kell, hanem mondjuk terhes lesz, vagy összeszed valami betegséget, stb. A nálatok töltött időn az együtt alvásra gondolsz? Mert szerintem találkozni annyit lehet, amennyit akarnak, amíg ez nem megy az iskola és egyéb szabadidős programok (sport, különóra) rovására. Az ottalvást én speciel nem engedném, tőlem délután ott lehetne a fiú, de estére szépen menjen haza.
2014. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!