Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom egyik pillanatban...

Az anyósom egyik pillanatban úgy viselkedik, mint a kis pajtásom, a másikban meg. Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer ilyen kis cukipofa, kedves, aranyos, vigyorog, kenyérre lehet kenni, bohóckodik, máskor meg kis túlzással olyan, mint egy házisárkány. Összességében véve idegesít. Az egyik pillanatban leereszkedik a szintemre (vagy még lejjebb), a másikban meg ő az istennő, mert felnevelt két gyereket. Pl. este szó szerint lesben állt sötétben a folyosón és megijesztett, majd jól lecseszett, mint egy 5 évest, amiért ráöntöttem a tejet, ami a kezemben volt. Ha az ijesztgetés poén, legyen már a tej is az. Egyébként ijedtemben öntöttem rá. Vagy pl. amikor lecseszi a férjemet valamiért (pl. a tipikus: pakolja el a cuccait - nincs hova elpakolni, mert minden szekrény tele van anyós cuccaival), megjegyzem, hogy "mégis hova?", akkor fel van háborodva és kikéri a hangnemet. Néha még én is meglepődök magamon, a saját anyámmal sose beszélnék így, de a saját anyám nem ijesztget a folyosón, mint egy óvodás. Szóval értitek. Tiszteletet várna, de gyakran viselkedik gyerekesen és nem tudom komolyan venni.


Nem lakunk nála, csak most hazajöttünk, és két hétig nála vagyunk, aztán két hétig az én szüleimnél.


2013. dec. 14. 01:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
40%
Szétütném.
2013. dec. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most kacagni fogsz, de az a legszebb az egészben, hogy pedagógus vagyok, és néha tényleg "szétültetném". Olyan, mint egy bosszantó gyerek, aki aztán elkezd rikácsolni és neki áll följebb, ha gyereknek nézed.
2013. dec. 14. 01:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szétütés és szétültetés között azért van néhány betü különbség :D
2013. dec. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áh, az én viráglelkem... Félreolvastam! :D Ideje lefeküdni. :)
2013. dec. 14. 03:01
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Hihetetlen. Elköltöznék. Mért kéne elviselned ezt?
2013. dec. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
66%
Én is jártam hasonló cipőben. Most úgy utálom mint a szart, mert már csak a sárkány maradt belőle!!!!!
2013. dec. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha még egyszer megijeszt, csapj oda neki...mond, hogy reflexből jött :) többet nem ijeszt meg, az biztos...
2013. dec. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Na akkor a viráglelkedbe most beletiprok, anyósod mocsokmód kétszínű. Mikor előjön a "sárkány" belőle, akkor mutatja ki a foga fehérjét, hogy milyen valójában, közben meg adja az ártatlan, jó arc anyóspajtást. Kamu ember az ilyen. Ha tehetitek, rövidítsétek le az ottlétet.
2013. dec. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem keményen klimaxol a banya.
2013. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném, hogy ezzel bármit lehet kezdeni. Tartsátok a távolságot tőle, és az udvarias jó viszonyt.
2013. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!