Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajlandó lennél-e kés alá...

Hajlandó lennél-e kés alá feküdni azért, hogy a másik nem számára vonzóbb legyél? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Most nem a túlzásokra gondolok, hanem ha valaki tényleg olyan, hogy nem igazán tud vágyat kelteni az ellenkező nem szemében? Én most állok egy műtét előtt, és őszintén szólva szeretnék minél előbb átesni rajta mert bűntudatom van a sok pénz miatt, amit kiadok rá..
2011. máj. 3. 10:36
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Ha lenne rá pénzem, igen. Mellnagyobbítást mondjuk nem vállalnék, de ha feltűnően csúnya lenne az orrom, vagy elállna a fülem, akkor biztosan megcsináltatnám.
2011. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
45%

Simán, de csak akkor, ha továbbra is tetszenék magamnak.

Mondjuk egy faroknövelő műtétben, ami dob vagy 3 centit simán benne lennék.

2011. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Még szép,hogy megműttetném magam!Igazából nekem a melleimmel van gondom,és ha lenne annyi pénzem már mennék is!(de sajna nincs).Irigyellek,hogy te műtét előtt állsz:),ne legyen bűntudatod


,főleg ha így majd sokkal jobban fogod magad érezni!


Azt meg lehet kérdezni,hogy milyen műtétre mész?

2011. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Magam miatt minden további nélkül, de másért nem. Olyan vagyok amilyen, ilyennek kell, hogy szeressenek. Ha valamivel nagyon nem lennék elégedett magamon (görbe orr, elálló fül) akkor talán. Bár nem nagyon hiszem hogy előfordulhatna ilyen, mert el tudom magam fogadni olyannak amilyen vagyok. Mondjuk egy baleset esetén nem tudom mi lenne a döntés.
2011. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem óriási a cicieim.

Persze ezt minden férfi szereti, de nekem nagyon kényelmtlen, most a szülés után meg még egy számmal nagyobb is.

A férjemmel azt beszéltük hogy még egy gyerek és kicsinyíthetek. sokan nem értik meg, de utálom hogy 80F-s mellre semmi ruhát nem tudok felvenni, csak triumph melltartót tudok hordani, fürdöruha meg szinte nem is létezik.

Èn saját magamnak akarok tetszeni, jól akarom érezni magamat.

2011. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Orrplasztikára, és félek is tőle hogy milyen lesz... de már nem bírtam tovább, legalább most megpróbálom és rámondhatom majd hogy én mindent megtettem :). Remélem rondább nem lesz :S
2011. máj. 3. 10:45
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

MINDENKI azért plasztikáztat, hogy vonzóbb legyen a másik nem szemében.

Ahogy azért sminkel, jár fodrászhoz, ápolja a körmét, tornázik, öltözködik, vesz csinos fehérneműt, magassarkút, parfümöt, és még ki tudja, mennyi mindent.

Gondolj bele, mennyit költ egy nő átlagban magára egy évben, és már nem is lesz bűntudatod. :) Ha megengedheted magadnak, hát tedd meg!

2011. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

De honnan tudod, hogy attól a szépészeti műtéttől leszel szebb, vagy vonzóbb?

Én sem hasonlítok egy címlaplányra, gimis koromban bennem is felmerült, hogy valamikor majd feltétlen kéne egy mellműtét, mert így nem lehet élni.. hát dehogynem! Őszintén, nekem tetszenek a karakterek. Férfiben és nőben egyaránt odavagyok a szépséghibákért. Engem egy görbe orr, kusza fog, teljesen lázba hoz, de komolyan!:) És akkor jöttem rá, hogy én sem a szilikoncsöcseimmel szeretném megfogni életem nagy partiját, mert én sem ez alapján szelektálok. Szóval nincs ennek jelentősége.

2011. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! :) Nem kell félni, nem fogod érezni.. :) Biztos szebb lesz, és akkor majd tetszenii fog.D
2011. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Soha! Ennél kisebb dolgokra sem vállalkozok, ha az nekem nem tetszik. Nem vagyok hajlandó adni magamból.

Egyébként utálom azt, hogy az összes nő azt hiszi, hogy nekünk csak a nagy mell kell. Lehet, hogy így van a legtöbb esetben, de én például kifejezetten utálom a nagy melleket. Imádom, ha kicsi. A kicsit jobban szeretem, mint a közepeset. Ráadásul nekem nem is a mell a legfontosabb.

2011. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!