Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy találjam meg a vér...

Hogy találjam meg a vér szerinti apámat? Csak látni szeretném, ki ő.

Figyelt kérdés

Tudom a teljes nevét, a születési idejét ill. azt, hogy egy városban lakik velem (nagyváros). Hol tudnék segítséget kérni?

A célom: csak látni akarom, ki ő. Ehhez talán még van jogom, főleg ha egész eddigi életemben hazudtak nekem. Most tudtam meg, hogy más az apám, mint akit gondoltam. Beszélni sem akarok vele, tulajdonképpen egy véletlenszerű találkozást gondolnék jónak. Csak annyi, h közvetlen közelről a szemébe nézhessek, és magamban nyugtázhassam, h igen, te vagy az.


N23



#apa #vér szerinti apa #apa felkutatása
2014. márc. 30. 17:49
 1/9 anonim válasza:
88%
Jogod biztosan van hozzá. Nehezen tudsz vele véletlenszerűen találkozni ha nem tudod hogy néz ki. Talán a város és név párossal megtalálod egy közösségi oldalon. Telefon könyvben kikeresheted a telefonszámát. Azzal nem találod meg de az is egy plussz infó róla. Sok sikert hozzá.
2014. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Keres rá facebookon, lehet ő nem is tudja hogy te vagy.
2014. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már elég öreg ahhoz, hogy közösségi oldalon legyen fenn. Facebookon csak családtagjai vannak, de ők elzárkóznak. Végülis érthető.

Bár még annyit sem engednek meg, hogy képen lássam... érdekes. Mert már ezzel is próbálkoztam. A telefonkönyv sem rossz ötlet, de felhívni semmiképp nem szeretném. Az lenne igazán a sarokba szorítás....

2014. márc. 30. 18:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Már beszéltem az unokájával, a féltestvérem fiával. De totálisan zárt kapukat döngetek. Bár még talán egy esélyem van. Egy ismerősöm, akiről nem gondoltam volna, hogy köze van ehhez a családhoz. Talán őt felkeresem. De azért nem egyszerű ilyet előadni.

Azért köszi.

2014. márc. 30. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Csak kíváncsiság:

Ha a család összes tagja ennyire elzárkózik attól, hogy segítsen, hogy megismerd apádat, akkor te miért erőlteted? Nagyon valószínű, hogy az unoka és a család összes tagja akikkel már kommunikáltál, megemlítettek téged apádnak is.

Ebből nekem az jön le, hogy az apád sem igazán akar tőled még pár perces találkát sem.

23 év telt el. Minek felszakítani a régi múltat?

Oké, nem foglalkozott veled, sosem volt az apád csak biológiailag. Miért nem elég ennyi. Többet úgy sem kapsz tőle, ahogy eddig sem kaptál. Tényleg érdekel, hogy miért akarsz ennyire görcsösen kapcsolatba kerülni vele, miért akarsz a szemébe nézni??

Mert azt ugye tudod, hogy hiába nézel a szemébe, és nyugtázod magadban, hogy "igen, te vagy az apám" Az az apádnak fogalma sincs arról,hogy aki az utcán szembe jött fiatal nő a lánya.

2014. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy apád van. Az aki felnevelt. Nincs semmi hazugság ebben.

Nem passzolnak a gének, ennyi. Dolgozzad fel, azzal jársz a legjobban.

2014. márc. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ilyet csak az ért meg, akivel hasonlo szr dolgok történtek. Nem érdekel, h ő vagy akárki más mit gondol. Ez nekem fontos.

"Nevelő" apám sosem foglalkozott velem.

2014. márc. 31. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én anyám 4 éves koromban halt meg. Nevelőanyám nevelt, de hagyjuk is.

Közöttünk annyi a különbség ebben a témában, hogy nekem esélyem sincs megismerni az "elvesztett" szülőmet.


Ha most kiderülne, hogy hopp, mégis él, csak át lettem bszva, akkor hidd el, nem törném magam, hogy megtaláljam. Nem változtatna semmin se.


Neked se fog változtatni, csak temérdek idődet emészti majd fel és az eredmény a nagy büdös semmi lesz.

2014. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tessék, ezt kerestem tegnap, de csak ma leltem meg neked magyarul, a témához kapcsolódik, persze végig kell nézni :)


[link]

2014. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!